Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy azokhoz az...

Miert van az hogy azokhoz az emberekhez ragaszkodom akik bantottak erzelmileg?

Figyelt kérdés
Nem ertem saját magam. Azokkal az emberekkel akarok joban lenni, megfelelni görcsösen nekik akik bantottak, bunkók voltak velem, kibeszeltek, lejarattak. Mindig ezeken az embereken kattog-jár az agyam, felidegesit ahogyan viselkedtek velem anno. Ez mitől lehet?

2020. ápr. 29. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális szerintem, mert bántottak és szeretnéd ha javulna a helyzet. De szerintem inkább hagyd ezeket és tedd ki őket az életedből mert nem érdemlik meg azt sem, hogy gondolj rájuk, nem hogy meg akarj nekik felelni. Ilyenek igazából mindig is lesznek sajnos..de egyébként az embereknek sosem fogsz tudni megfelelni bármilyen görcsösen is ragaszkodni szeretnél ehhez, mert akármit csinálsz kapnak majd benne foltot, aki akar az pláne. Szerintem elkell tudni ezeket engedni, és saját magad fejlesztésére koncentrálni ehelyett. Kitartást :)
2020. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
Stockholm-szindróma...
2020. ápr. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Csak akkor múlik ha rendeződik velük a viszony. De az nagyon ritka. :/
2020. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Velük sajnos képtelenség rendezni a dolgot, mert szerintük csak a másik a hibás és ők a tökéletesek. A legjobban az fáj, hogy a parom csaladjarol van szó és mindvégig igyekeztem hogy elfogadjanak es mégsem.....
2020. ápr. 29. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ne igyekezz. Bsszák meg. Te megtettél mindent. Lehet az volt a baj.
2020. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is ganéj módon viselkedett mindig is a párom családja, viszont még fotóról sem szeretném látni őket soha.

Megfelelési kényszer?

Sok hasonló embert ismertem, volt barátnőm, aki így viselkedett az anyjával. Az anyja le se sz..ta őt egész életében, mindig a húgát szerette. Ennek ellenére a bnővel rendszeresen kellett látogatnunk a mogorva, mufurc anyját. Nem teljesen értettem a helyzetet.

2020. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert te már beletettél valamit a kapcsolatba érzelmileg, ezért is volt lehetőségük belédrúgni, de nem akarod leírni az erőfeszítéseidet, és kimondani, hogy lúzer voltál.
2020. ápr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!