Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Erzelmileg zsarolo baratsagban...

Erzelmileg zsarolo baratsagban voltam valakivel aki meg utoljara megalazott, hogyan lepjek tul?

Figyelt kérdés
A lenyeg, h a lany nagyon durvan uzte az ipart, minden napos hiszti, szeretetmegvonas, elhitette, h szornyu ember vagyok, elhanyagolt direkt es mikor kiakartam lepni a kapcsolatbol mindig jott a nem tud elengedni dumaval. nagyon felduhitett sokszor es most, h meg utoljara mikor sikerult letiltanom visszacsalt valami indokkal, h meg valami nagyon fontosat akar elmondani, majd ujra elkezdett jatszmazni es minden taktikajat bevetni, sajnos res lett a pajszon es ujra elerte, h feladtam minden onbecsulesem es belemrugva tavozott. Faj, es nagyon haragszom, egesz nap olyan erzes, mintha szoritanak a mellkasom es szur a gyomromba valami, mit tegyek? megbosszulni nem akarom, nem is segit, csak az esne jol, ha az onbecsulesem visszaszerezhetnem elotte. mit tegyek? nagyon rossz, fizikailag faj.
2018. júl. 4. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Idd le magad a sárga földig, az segít. Persze csak egyszer, nem rutinszerűen.
2018. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na ez az, hogy magamat nem szeretnem miatta tonkretenni. keresni nem akarom vele a kapcsolatot sem, de megis nem tudok toke elvonatkoztatni. volt mar masik aldozata is, ott is ugyan ez volt a forgatokonyv, csak a masik szerensetlen honapokig szenvedett, en azt nem szeretnem, ha lehet:D
2018. júl. 4. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Te miért ragaszkodtál hozzá? Mit adott neked ez a barátság?
2018. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oszinten? eleve ugy indult, hogy letiltottam 1 het utan es nem akartam beszelni vele. semmit, ramtelepedett es utana nem volt visszaut, elhitette, h nala jobb baratkm sose lesz, az osszes baratomra feltekenx volt es vegul az osszestol ellokott. :D igy maradt o es az erzes, h csak o beszelne velem, mas nem. igy maradtam nala, mert mas nen allna velem szoba ugyse:/
2018. júl. 4. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, mi kellene ahhoz, hogy visszaszerezd az onbecsulesed?
2018. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
honapok mulva rairtam l, h meg mindig nem tudok aludni es jolenne, ha bicsanatotkerne. nem a bocsanatkeres nyugtatott meg, hanem az, hogy utana hiaba probalt ujra magahoz huzni azzal, h mennyire hianyzok neki, hogy meg mindig szeret es meg lennenek kerdesei, hogy tultegye magat rajtam, sikerult kozombosnek lennem es megmondanu, h nem kerek a jatszmaibol, tobbet ne keressen. kialltam magamert es tetszett. csak utana allandoan irogatott es megszolalt a lelkiismeretem, hogy biztos ezzel megalaztam, h kozombos voltam a kozeledesere es elutasitottam, ezert bocsanatotkertem tole. innen meg lavina, ujra a csapdajaba kerultem es osszetort. szoval igen, sajnis ez egyszeri lehetoseg volt, mostmar nem tudom ezt ujra eljatszanu, de az nagyon megnyugtatott, el us felejtettem orokre. :D
2018. júl. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!