Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hamis barátaim vannak?

Hamis barátaim vannak?

Figyelt kérdés

Nem tudom, lehet csak túl gondolom, de úgy érzem, hogy nem igaz barátaim vannak.


Volt egy rendezvény a városunkban, ahová eljött az egyik barátnőm az egyik ismerősével. Odamentem köszönni, visszaköszöntek, majd otthagytak. Mintha nem is ismertük volna egymást.



A sulinkban volt egy buli, ahová nem akart velem jönni a barátnőm, de rávettem. Már ő is nagyon várta, tökre örült hogy rábeszéltem, meg minden. De a bulin összevesztünk, és azt mondta hogy örülhetnék neki hogy itt van, neki semmi kedve nem volt eljönni, csak miattam tette és még hasonlók.


A húga barátnői egyfolytában ott vannak náluk, de ha megkérdezem hogy átmehetek-e hozzájuk egyből kifogásokkal jön.



Most pedig, hogy ez a karanténos időszak van, nagyon egyedül érzem magam. A két barátnőm csak akkor keres ha segítenem kell nekik a tanulásban. Ketten eltelefonálgatnak, nekem meg van hogy vissza se írnak...



2020. ápr. 30. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
igen
2020. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a rendezvényesről: nem őt védem, de át tudom érezni mindkettőtök részéről. igazából ez összetett, mert gondolom nem akarta megbántani az, akivel volt, de ez akkor sem teljes mentsége..

viszont a húgos és tanulós részből meg nekem az jött le, hogy teljesen kihasználnak. és csak akkor fordulnak hozzád, ha nekik kell valami, különben meg nem..

tudom, hogy milyen ilyeneken keresztül menni, de sajnos ők tényleg nem igazi barátok.. :c

2020. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!