Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megvannak még a középis...

Nektek megvannak még a középiskolás legjobb és jó barátaitok?

Figyelt kérdés
Vagy vesztettetek? Másak lettek? Tartjátok velük a kapcsolatot vagy már nem olyan jó a kapcsolat?

2020. máj. 1. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
Én csak tavaly fejeztem be, én még tartom a kapcsolatot 2 emberrel
2020. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindenkivel aki fontos?
2020. máj. 1. 11:18
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Egyvalakivel, de azóta eltelt 30 év. Mindenki új barátokat szerzett a munkahelyein vagy az egyetemen.
2020. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Néha, ha véletlenül arra tévedek a temetőben, látom a síremléküket.
2020. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
(Már akinek van.)
2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartom senkivel sem a kapcsolatot. Egy emberrel tartom csak, aki a középiskolám alatt az egyik osztálytárs barátnőm legjobb barátnője volt. A középsuli alatt még nem ismertük egymást, de utána hármasban bandáztunk. Az osztálytársam kikopott mellőlünk, mi "együtt" maradtunk. Ennek már 26 éve.
2020. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Én csak 6 éve érettségiztem, de megvan mind a 4 legjobb barátom, mindennap beszélünk (csoportbeszélgetés (is)), gyakran találkozunk. Az egyetem miatt másik városba költöztem, így sajnos én tudok a legkevesebbszer programozni velük.
2020. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Négy éve ballagtunk el gimnáziumból, ahol két nagyon közeli baráti köröm, az egyik nyolcfős, a másik négyfős és mindkettő megmaradt.

A négyfősből hárman ugyanarra az egyetemi szakra járunk, de mindenki mással is legalább havonta kétszer találkozunk vagy összehozunk valami programot.

Mindenki változott valamennyit, de nem annyit, hogy meggyengítse a barátságunkat.

2020. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
Meg. 15éve érettségiztünk. Nem beszélünk mindennap, sőt, van, hogy hetekig nem és nem is tudunk gyakran találkozni, de ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ismerjük egymást és a családjainkat.
2020. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Lazy Lover ***** válasza:
26%
nincsenek sajnos sokan elköltöztek vagy külföldön élnek már
2020. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!