Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megvannak még a középis...

Nektek megvannak még a középiskolás legjobb és jó barátaitok?

Figyelt kérdés
Vagy vesztettetek? Másak lettek? Tartjátok velük a kapcsolatot vagy már nem olyan jó a kapcsolat?

2020. máj. 1. 11:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
95%

Én eggyel nagyon jól tartom, 11 éve nagyon jóban vagyunk és egy városban vagyunk most is. Egy másikkal, aki a legjobb barátnőm volt több éve, már gimi vége felé kicsit kezdett lazulni a kapocs, most vele olyan is-is, szóval ritkábban beszélünk/találkozunk. Van 1 akivel egy helyen tanulok, vele is jóban vagyok, de sose voltunk legjobb barátnők. Rajtuk kívül még kb 4-6 emberrel tartogatjuk a kapcsolatot. Meg 2 általános iskolás barátnőmmel is még szoktunk párszor összefutni egy évben. Ezeken kívül vannak még nem iskolákból szerzett jó ismerőseim/gyenge barátaim/, velük ha összefutunk éppen, akkor jól megvagyunk.

(Nőnemű vagyok mielőtt félreértődik :D)

2020. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Nekem igazán csak ketten voltak fontosak a gimiben, a többiek, akikkel jóban voltam, csak haverok voltak, ők hamar lemorzsolódtak az életemből. Nem is tudom, mi van velük évek óta, de őszintén nem is érdekel. A 2 lány viszont azóta is a két legközelebbi barátnőm (13 éve ballagtunk), pedig messze élünk egymástól, így ritkábban látjuk egymást és egy csomó mindenben mások vagyunk. Az alap értékrendünk viszont nem változott és azóta is számíthatunk egymásra jóban, rosszban. Nekem ez határozza meg a barátságot és nem a találkozók száma.
2020. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%

Nincsenek, de az általános iskolás legjobb barátom meg van.

A gimis barátokban csalódnom kellett.

2020. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
Néhánnyal még tartom a kapcsolatot
2020. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

33 vagyok, nem tartjuk a kaocsolatot.

2 barátnőm van, az egyik általános óta, a másikkal "születésünk" óta

2020. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem,de egy általános iskolai barátnőm megmaradt.
2020. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Én màr egyik középiskolàs baràtnőmmel sem vagyok jóban. Elsodort az élet egymàstól. Viszont okjről maradt 2 baràtnőm velük beszélek és talàlkozom ha van időnk.
2020. máj. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettünk lepontozva?
2020. máj. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Eleve nem értem,hogy ilyen jellegű kérdésnél minek pontozni.
2020. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
25 éve érettségiztünk. Két csajjal tartom a kapcsolatot a mai napig (száz km-re lakom a szülővárosomból).
2020. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!