Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek megvannak még a középis...

Nektek megvannak még a középiskolás legjobb és jó barátaitok?

Figyelt kérdés
Vagy vesztettetek? Másak lettek? Tartjátok velük a kapcsolatot vagy már nem olyan jó a kapcsolat?

2020. máj. 1. 11:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le, várok még válaszokat :)

Sajnos en akiket legjobb baratoknak hittem, alig beszelek...de masokkal tartom a kapcsolatot

2020. máj. 1. 15:22
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves vagyok és még mindig az a két lány a legjobb barátnőm, akivel már ovis korunk óta ismerjük egymást (sőt, az egyikükkel tulajdonképpen majdnem egy napon születtünk, fun fact). Általánosban osztálytársak voltunk, gimiben "csak" évfolyamtársak és egyetemen már más szakokon tanultunk tovább, de az egyikükkel így is egy egyetemen és karon (majdnem a szak is ugyanaz, vannak közös óráink) tanulunk. Most már picit nehezebb tartani a kapcsolatot, összeegyeztetni a dolgainkat, ki mikor ér rá, hol van stb., de azért meg tudjuk oldani. Minden nap szoktunk egymással beszélgetni telefonon vagy írunk egymásnak, és a személyes találkozásokat is azért próbáljuk a lehetőségekhez mérten beiktatni (akivel egy egyetemen tanulunk vele ez nyilván könnyebb, a másik lánnyal pedig inkább csak hétvégén, szünetekben tudunk többet). Viszont nagyon jó, hogy tulajdonképpen teljesen változatlan a kapcsolatunk. Nyilván ahogyan felnőttünk mind változtunk, de szerencsére ugyanannyira szeretjük egymást, jókat beszélgetünk és szórakozunk, számíthatunk egymásra, mindent megoszthatunk egymással stb. Annak örülök nagyon, hogy mindez tényleg őszinte és nem megszokásból vagy illendőségből tartjuk fenn a barátságunkat.

Más osztálytársaimmal vagy sulis barátaimmal pedig nem tartom a kapcsolatot, kb. semennyire sem. Ha esetleg valakivel összefutok, akkor köszönünk egymásnak vagy maximum váltunk pár szót. Ennél több viszont nem szokott történni, nem is igénylem. Az érettségi után még pár emberrel összefutottunk, de ez elmaradt, mert mindenki élte az életét és tanult, dolgozott, elköltözött, összejött valakivel stb. és már nem is kötődtünk annyira egymáshoz.

2020. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Gimiben volt egy baráti társaság, aminek lazán voltam csak a része, velük furcsa mód ballagás után lett közelebbi a kapcsolatom, bár mostanra rendszeresebben csak négyükkel tartom a kapcsolatot, közülük is igazán mélyebb kapcsolatom egyikükkel van, vele találkozunk többet kettesben is. Rajtuk kívül egy három fős barátság része voltam, gimi alatt velük voltam együtt többet, ez viszont az érettségi után teljesen felbomlott. Egyikükkel még mindig nagyon jóban vagyunk és sűrűn beszélgetünk, a másikukkal maximum szülinapkor köszöntjük fel egymást. Gimiből van még egy barátom, vele is sűrűn beszélgetünk, de inkább csak mémeket küldözgetünk egymásnak és poénkodunk, ritkábban beszélünk mélyebb dolgokról. Egyetem alatt egy igazi nagyon közeli barátom lett, őt mondanám a legjobb barátomnak, vele minden nap beszélünk és minden apróságról. Vannak még páran akikkel jóban vagyok, de diploma után nem tudom mennyi fog megmaradni ezekből a kapcsolatokból. Meg egyébként még általános iskolából van egy nagyon jó barátom idestova 16 éve, de ő külföldön él már egy jó ideje, sajnos ritkán tudunk beszélni, találkozni meg még ritkábban. De akkor mindig olyan, mintha semmi se maradt volna ki és tudjuk, hogy akármi van is, számíthatunk egymásra:)

Szóval összegezve van itt mindenre példa:D Egyébként 4 éve ballagtam.

2020. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Metionin ***** válasza:
Nem. Két emberrel voltam jóban, az egyik eleve máshová ment tanulni, őt akkor elvesztettem szem elől mielőtt a fészbuk divatba jött volna. A másikkal egy szakra mentünk, ő alapképzés után nem volt többé kíváncsi rám, mert nem támogattam egy bizonyos döntésében.
2020. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem is voltak barátaim : D Bruhahahhahahahahahahahaha


Tényleg nem. Látszik is, igaz?

2020. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!