Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most nekem van igazam, vagy...

Most nekem van igazam, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Egy barátommal napok óta beszéljük, hogy elmegyünk sétálni, és mikor eljött a napja, azt mondta, neki nincs kedve. Erre mondom én: há de, há, há de, de de.. MIVAAAAAAAAAN? MÍÍÍÍÍÍVAAAAAAAAN? Ez nem szép, az utolsó pillanatban lemondod. Mire ő: má mé ne volna, egyszerűen most nincs kedvem. Erre én: és most kell szólni? Erre ő: most ment el a kedvem.


Há ez nem volt szép tőle, igaz?



#séta #barát #sétálás #BFF #span #Hawaii #pajtás #tengerpartiházikó #sét-a #s-éta
2020. máj. 4. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem van igazam.
2020. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eztet így ahogyan van, én nem is értem hogyan gondolta vala. Sutyermák dolog, az egyszer szent és igaz.
2020. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem van igazam.
2020. máj. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy most ment el a kedve. De neked is igazad van, hogy szólhatott volna hamarabb is, ha nem most ment volna el a kedve.
2020. máj. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hát. De nem kell kiakadnod rakta. Egyedül is el lehet menni. Legalább akkor egy ilyen f🤭sza értelmes emberrel lennél, és nem vele!
2020. máj. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el ismét a vastagon szedett kérdésed!

Másnak esélyt sem adsz, hogy igaza legyen.

Mi lenne, ha elküldés előtt elolvasnád, hogy mit írtál?


Értem a kérdésed: Neked van igazad. A másik neveletlenül viselkedett. Legközelebb viszonozhatod és vége lesz a kapcsolatnak. Nincs is jövője, mert ő ilyen rapszodikus természetű. Mindig azt akarja, hogy az és úgy legyen minden, ahogyan neki tetszik, ahogy neki éppen megfelel.

2020. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!