Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lenne a helyes...

Szerintetek mi lenne a helyes döntés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal napok óta alig beszélgetünk.

Facebookon sokat elérhető, de erre nem adok, mert tudom, jelez akkor is, ha nem kell. Viszont van egy platform, ahol tudom, hogy nem jelez akkor, ha nem kell (teszteltük egy másik ismerősömmel), és ő ott is gyakran elérhető napközben.

Ezzel alapvetően nem lenne semmi gond, ha nem társulna be emellé az, hogy az üzeneteimre nem reagál gyakran egész nap, meg sem nézi, viszont facebookra egész sokat posztol (ráadásul értesítést is kapok minden egyes posztjáról ÚGY, hogy nem is kértem ilyet (+ más ismerőseimtől soha nem kapok notit)...o.O).

Gyakran ha válaszol is, akkor nagyon szűkszavúan teszi azt, de viszont van olyan is, amikor egész jól eltudunk beszélgetni bármiről.

Rákérdeztem már erre, hogy miért van, annyit mondott, nincs ideje, és arra "hivatkozott" még, hogy másokkal sincs ideje túl sokat beszélni.

Jó, tegyük fel, ez nem csak mentegetőzés. De akkor logikusan posztolgatni se lenne ideje, és különböző csevegőplatformokon aktívkodni sem, szerintem.

Mi lenne szerintetek a helyes döntés ebben a helyzetben? Gondolkodtam olyanon mérgemben, hogy csak úgy letiltom. De az olyan ... dolog lenne részemről, hogy nem teszem.

Egyszerűen tanácstalan vagyok, mert alapvetően én szeretem a társaságát, mert kedvelem őt, de ez azért rosszul esik tőle.


F


2020. máj. 8. 21:29
 1/3 Bözse22 válasza:
100%

Lehet megismerkedett egy lánnyal és most azt próbálja csábítgatni vagy az is lehet, hogy most egy szar időszakon megy keresztül. Meg hát, még ha nagyon jóban is vagytok, kell egy kis "én idő" is. Nekem hasonló volt a legjobb barátnőmmel. Két hét és már két óránként hívogattuk egymást (persze ez csak az elején volt).


Szóval, ne streszelj. Beszélges másokkal, tanulj vagy csináld amihez kedved van. Ha pedig már eltelt egy-két hónap és nem változott a helyzet, akkor komolyan kérdezz rá.

2020. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megfogadom a tanácsod! :)
2020. máj. 9. 21:32
 3/3 Bözse22 válasza:
Szívesen!😄
2020. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!