Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy behívott?

Normális hogy behívott?

Figyelt kérdés
Eggyik nap mentünk valahova. Haverom és én. Már mikor találkoztunk mondta hogy nagyon rájtött a hasmenés de nem volt a közelbe nyilvános ugyhogy elindultunk. Kérdeztem tőle hogy keressünk egy wc-t? Mondta hogy igen. Leszáltunk és volt egy meki nem messze. Mondta hogy oda menjünk be. Vettem egy sajtburgert a kódért azt oda adtam neki. Bement és mondta hogy menjek be én is. Kérdeztem minek? Mondta hogy beszélgessünk. Mondtam hogy oké miért ne. Bementünk ő bement az eggyik fülkébe és elvegezte dolgát. Közben meg beszélgettünk. Más is volt ilyen helyzetbe hogy valaki wc-zett és közben beszélgettek?

2020. máj. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, még a koleszban, de ott közös volt a wc, meg mikor piszoárnál pisiltünk, akkor is dumáltunk közben. Felnőttként már azért lehet nem lenne annyira kedvem ilyenekhez.
2020. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bár én csak 18 vagyok ez már nekem most elég fura.
2020. máj. 13. 11:03
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lehetsz ekkora csicska?

Remélem ki is nyaltad neki a valagát.

2020. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!