Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kölcsönt adni egy barátnak?

Kölcsönt adni egy barátnak?

Figyelt kérdés

5 számjegyű összegről lenne só, ami nem kevés pénz, mégsem nélkülözhetetlen nekem, és a barátomnak nagy szüksége lenne rá, mégsem vagyok abban biztos hogy bármikor viszontlátnám a pénzem, nem akarom hogy megromoljon emiatt a kapcsolatunk.

Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Mennyi a max. összeg amit kölcsönadnátok?



2020. máj. 16. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
16%

Nekem egy barátság még erősebb kötelék mint egy családi kötelék.

Én képes vagyok bármennyit adni, bármelyik barátomnak és még az se érdekel, ha nem adják vissza.

Mennyi lenne az az 5 számjegyű összeg?

Nekem van már egy nagyon jó barátom, aki nekem már több mint 200.000Ft ba van nekem. Ugyan nem kölcsön adás, hanem vettem neki dolgokat.

És van még egy, akinek meg mivel nem volt nála semmi, ezért 30.000Ft ért vettem cipőt. És tudom, hogy egyik se fogja vissza fizetni egy hamar, vagy egyáltalán nem.

De engem ez egyáltalán nem izgat, mivel nekem a barát mindennél fontosabb, és nem érdekel mennyit kell költeni rájuk,vagy kölcsön adni nekik.

2020. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11 Leszünk barátok?


Kérdező, azért ennyire nem normális ne legyél, mint ez a páciens 😂

2020. máj. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!