Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat?

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
Néztem több ilyen kérdést is itt de nem találtam olyat ami teljesen igaz lenne rám.Szóval 17 éves vagyok, fiú.Regebben se voltak barátaim de akkor ez nem is zavart, viszont hetikben kezdtem erezni h valami nem jó.Osztályban mindig van vki akivel beszélgetek,de ha otthon vagyok szünetben v most karanténban nem ír senki se szinte.Egy ember van akivel beszélgetek mesengeren de vele is minimálisat és az is a sziamizubol áll nagyrészt.Es tudom h nekem is kéne kezdeményezni meg olyan embereket keresni akikkel van vmi közös de nemtudom h engem mi érdekelne.Nincs hobbim,zenei stílusom,nem kondizok,semmi.Ha tarsasagban vagyok akkor nem igazan szolok kozbe csak hallgatok,keves ember van akivel tenyleg tudok beszelgetni nyiltan .Amíg volt iskola oda elmentem aztán haza.Online is csak egyedül játszok.Nagyon rossz ez a magány és szeretnék új embereket megismerni,barátokat keresni csak nemtudom hogy kéne elkezdeni:(.Nem szeretnek így felnőni es igy leelni egy egesz eletet,de ugy erzem h ez var ram.Ne értsétek félre ez nem egy szánalmat kérő,vagy onsajnaltato barátokat kereső kérdés akar lenni,csak tanácsokat szeretnék.Koszi ha elolvastad.

2020. máj. 17. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd, az ilyen kérdésre mindig ugyanazt válaszolom: barátokat nem lehet "szerezni". Még keresni sem érdemes. Ők csak úgy kerülnek, hirtelen nem tudok jobb szót. Hobbid van? Na azáltal a legkönnyebb ismerkedni.
2020. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs hobbim.Neha elmegyek biciklizni de nemtudom ott hogyan ismerhetek meg valakit miközben elmegyünk egymás mellet.
2020. máj. 17. 11:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát majd szólj ha elmész biciklizni és beleülök a bicikli kosaradba(ha nincs akkor mögéd). Ezután vagy lesz téma vagy néma csend😆. Nem tudom erre mit tudnék tanácsolni, amúgy szerintem pont ezért vagy érdekes,mert más vagy. Aranyosnak tűnsz😕 17l
2020. máj. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is teljesen ugyanígy vagyok..Csak lányba.😅
2020. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ezzel jee😅
2020. máj. 24. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha van kedved írhatsz. Szinte amit leírtál magadról mintha engem írtál volna le.
2020. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!