Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon örülne, ha megkeresném?

Vajon örülne, ha megkeresném?

Figyelt kérdés

Külső kavarás miatt véget ért egy majd 7 éves barátságom. Utólag láttam be, hogy nem megfelelően kommunikáltam és kissé túlreagáltam a dolgokat. Kissé részemről jogos volt a kiakadás, de ki is lehetett volna békülni. A veszekedés után minden kapcsolat megszakadt, egy szót sem beszélünk. Ellenben visszahallok és látok dolgokat: a barátom még mindig kérdezősködik utánam, nyilvánosan is hosszasan rajtam legelteti a tekintetét. Egy alkalommal együtt utaztunk, ő beszélgetett az egyik ismerősömmel, és megbotlott a nyelve, így egy vicces dolgot mondott, amin nevettem, és mikor ránéztem akkor elismételtem a rosszul kiejtett szót és ő is nevetett.2 nap múlva jött szembe az utcán, és láttam,hogy nagyon néz mintha fontolgatná, hogy köszönjön-e és én is ugyanígy voltam de végül nem mertem és elmentünk egymás mellett. Az volt az utolsó alkalom, h szemtől szembe láttam. :/ Szerintetek? 4 év telt el a vita óta. Meg kéne keresnem tisztázni a dolgokat?



20/L



2020. máj. 18. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Legalább te is megnyugszol. Ha nem is lesztek újra olyan jó barátok, de legalább megpróbáltad. Ha meg se próbálod, akkor sose derül ki, hogy mi lett volna, ha...
2020. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 4 ev alatt meg nem jutott eszedbe a bekules es O sem eroltette a dolgot, akkor szerintem ne rugozz a kerdesen.
2020. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tisztazni szeretned a multat, akkor pont ugyan onnan folytatnatok ahol- es amiert osszevesztetek.
2020. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Velem 22 évvel ezelőtt történt hasonló, de azért szeretném látni.

Lehet, már kiábrándulnék egyből, mert 1998-ban volt édes kis 26 éves. :)

Most meg lassan nagyanyányi, talán kiábrándító asszonyság lehet már.

2020. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van elől a szemed, kérdező, hogy előre tekints. Ne a múlton rágódj, az nem vezet sehova. 4 év nagy idő a tinik életében. Pont elég ahhoz, hogy valaki gyökeresen megváltozzon.
2020. máj. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mit vesztessz vele ha megkersed? Max.azt mondja, hogy bocs nem akarok jopofizni.

Nekem is van ilyen baratnom, akivel tobb mint 8evig legjobb baratnok voltunk. Es mar kb.2eve nem beszelunk egymassal. Elkoltozott,csaladja lett(nem messze).

Sokszor vissza hallom ismerosoktol, hogy megemlit, hogy kerdezoskodik rolam.... es enis gyakran gondolok ra. Neha eszembe jut mi lenne ha felkeresnem.....🙂

2020. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod beszéljétek meg legalább meg nyugszol. 4 év alatt már meg tehettétek volna.
2020. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!