Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mas se beszel a barataival v...

Mas se beszel a barataival v csak en vagyok ilyen maganyos?

Figyelt kérdés

Soha nem volt olyan baratom kb akivel csakugy chatelgetek hanem mindig csak ha tortenik vmi v felevente sikerul szervezni vmit v ha pl elkuldok egy posztot de ilyen baratnom is inkabb csak egy van es amugy meg nem keres senki


Soha nem volt kb olyan eletem h akk jon a hetvege, pentek es akk tarsasaggal kimegyek.. es eleg rossz ez


Ez azert is alakult ki mert evek ota kapcsolatban voltam es vele foglalkoztam es szinglikent erre mindig rajovok es azert is mert kevws baratot szereztem, vagy pont olyan osztalyba stb kerultem akik nwm ilyen nyitottak erre..

Tanacs?



2020. máj. 22. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyha szeretnél új emberekkel beszélgetni, akkor próbálj meg esetleg facebookos csoportokban barátokat szerezni, lépj be csoportokba, kommentelj posztokhoz, stb.


Régen én is jártam ki barátokkal, de egy idő után rájöttem, hogy egyedül sokkal jobban érzem magam, már egy ideje mindent egyedül csinálok, például egyedül járok focimeccseket nézni, a szabadidőmben filmeket, sorozatokat nézek.

2020. máj. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat szerintem csak az “szeret” egyedul lenni aki beletorodott de sokkal jobb erzrs jo baratok kozt lenni
2020. máj. 22. 23:16
 3/5 anonim válasza:
61%
csak úgy chatelgetni van kivel, de akivel mennék valahova, olyan nincs..
2020. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat miatt megszakadtak a barátságaim, majd a párkapcsolatom véget ért, így egyedül maradtam. Megtanultam elfoglalni magam, de így is gyakran érzem magányosnak magam.
2020. máj. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy kor?
2020. máj. 23. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!