Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Sajnos, úgy gondolom hogy ez részben elég durván az én hibám is, de rájötten, hogy a barátságaim nem a legjobbak.


Mikor beszélek velük, vagy segítséget kérek tőlük, akkor érezhető a lenézés, a lent tartás is. Persze, én sem vagyok egy angyal, meg ezek nem történnek meg ok nélkül, csak nehéz megtalálni az okokat. Kapcsolatom a barátaimmal egy oldaluak. Évek óta nem kérdezte meg egyik sem tőlem, hogy vagyok, mi van velem, történt-e velem valami,mindig csak én kerestem őket. Persze, volt hogy ők is kerestek, segítség ügyben, meg ilyenek, de eléggé fordítottak az arányok. Részben magamnak köszönve a dolgokat, és részben, mert nehezen barátkozom az emberekkel. (Már kis gyerek korom óta.)


Valakinek van ugyan így tapasztalata, és tudja, hogy történnek az ilyenek? Hiába van tükröm, ha semmit sem látok benne válaszként.



2020. máj. 25. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ezek nem baratok, ez nem baratsag, ezek erdekkapcsolatok, abbol is a rosszabbik fajta. Keress inkabb olyanokat, akikkel kozos a szimpatia, ezeket pedig felejtsd el.
2020. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor így jártam. Valahogy éreztem is, de nem vettem észre, sőt, el sem akartam hinni.
2020. máj. 25. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
De az a lenyeg, hogy felismerted!
2020. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Tudom én milyen ez. 2 - 3 évig éltem olyan baratsagban ahol megalaztak, kibeszeltek, a hatm mögött utaltak ágy csak akkor kerestek meg ha épp kellett a lecke. Csak idővel jöttem rá hogy ez így nem jó. Majd olyan emberekkel lettem jóba akikkel tényleg jól elvagyok.

Szabadulj meg az ilyen barataidtol ha vannak neked is olyanok amik nekem voltak.

2020. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos van egy hosszú út előttem.


Most pusztaság van. Most alföld van. De van vége, s van gazda.


Föld vezet, ember megy.

Talán valakivel, vagy vakikkel együtt.

2020. máj. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!