Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek, hogy megszak...

Volt már veletek, hogy megszakítottatok egy, akár többéves barátságot? Mi volt az utolsó csepp a pohárban? Bánjátok ezt a döntést? Milyen tulajdonsága készített ki titeket vagy idegesített legjobban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 23:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, nem bánom. Régen hetente találkoztunk, majd hirtelen eltűnt, később újra előkerült, de szeszélyes lett. Ez majdnem egy évig ment így, néha tök jól dumáltunk, máskor ellenséges lett. Elkezdett hazudozni, sajnáltatni magát, végül belefáradtam.
2020. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 10 évest. Folyamatosan bántotta a párom a hátam mögött, de előttem leplezte, érdeklődött felőle. De nem jött be, ő repült, a párommal pedig azóta összeházasodtunk.
2020. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 Metionin ***** válasza:
81%

Általános iskolás barátnőm többször lopott tőlem de hivatalosan nem lehetett rábizonyítani, csak én tudtam hogy ő volt. Aztán egyszer másvalakitől lopott és rám fogta. Na onnantól nem beszéltem vele.

Gimis barátnőmmel ugyanarra az egyetemre mentünk, szóval vagy 8 éve voltunk már jó barátságban. Aztán a csaj megtudta hogy a pasija a volt nője után koslat, ezért gyorsan teherbe esett hogy vele maradjon a fickó. Mivel én nem tapsikoltam és nem adtam ezért buksisimit, megszakította velem a kapcsolatot, aztán amikor egyedül maradt a faluban a gyerekkel, hirtelen eszébe jutottam és elkezdett bombázni képekkel a gyerekéről. Nem válaszoltam neki.

2020. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Meglopott. Nem, nem bánom.
2020. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Volt, nem nagyon volt már közös témánk, eltávolodtunk egymástól, meg amúgyis elég fura lány volt, nem bántam meg amúgy.


Egy másik barátnőm, az előző válaszokhoz hasonlóan, engem is meglopott, a sim kártyámat lopta el a telefonomból :O amikor szóvá tettem neki persze letagadta az egészet, na akkor álltam vele szóba utoljára..egy sim kártya többet ért neki mint a barátságunk, nem is értem mit gondolt nem veszem észre vagy mi?!

2020. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy többéves barátságok is simán megszűnnek. A barátságnak nincs értéke a mai világban. Én is, még tizenévesen naivan hittem benne, aztán érték a csalódások, úgyhogy már nem is nagyon látom értelmét új barátságok kialakítására. Belefáradtam a fölöleges körökbe, hogy mindenkinek mindig ugyanaz a kínja van, ugyanazok a berögzült viselkedésmódok megmaradnak mindenkinél, és ha ez nem tetszik nekem, fel van háborodva. Senki nem tud kibújni a saját bőréből. Soha nem voltam társasági ember, most sem lettem az. Persze én is vétettem hibákat, hogy ez így alakult, pl késtem egy megbeszélt találkáról, vagy az utolsó pillanatban lemondtam. Vagy megsértettem másokat. Sokféléhez volt szerencsém. A piálós bunkó egybites balhézók, akiknél az egyedüli összekötő kapocs az alkohol volt, és egyre többet balhéztak és persze engem is belerángattak a szarságukba. Van az ignorálós, aki egy szép nap felébred, és azt eszeli ki okos fejében, hogy egyik pillanatról a másikban teljes mértékben ignorál engem, pl másik városba költözés, de ez egy nagy kamu, mert sose hívnak engem el. Sajnos ők a városváltással együtt barátokat is váltottak. Van aki munka miatt nem ér rá, illetve pikkel rám egy régebbi dolog miatt. És van, akivel ugyan vagy napi szintű Facebookos kapcsolat, de párkapcsolatban él és mindjárt családja lesz, ami miatt még kevesebb ideje lesz, én meg nem akarok rátelepülni, vagy rabolni az idejét egy családos embernek. Valószínű akkor olyan 3 havonta vagy még annyit se fog majd ráérni. Aztán volt olyan, aki mindenen megsértődött, cserébe nekem egy rossz szavam nem lehetett. És mindig magyarázkodnom kellett minden miatt, állandóan számonkért, mindig én voltam a hibás. Na én ebbe fáradtam bele, ezekbe a fölösleges körökbe, a kicsinyes emberi tulajdonságokba. Nincs értelme úgy új barátot szereznem, hogy majd őket is elveszítem, mint eddig mindenkit. Mindenkit elmarok magam mellől. Olyan dolog ez, hogy már egyszerűen belefáradtam az emberi gonoszságba és kicsinyességbe. Nincs kedvem és energiám új ismertségeket kialakítanom, nincs erre szinte semmi kapacitásom, tartalékom. Inkább találok magamnak hobbit, hobbikat, azok legalább mindig velem lesznek és senki sem veheti el tőlem.
2020. ápr. 26. 00:24
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Középsuliban volt egy barátnőm,ő elég hisztis volt. Elvárta,hogy a középpontban legyen,mindig róla volt szó,ha neki baja volt,akkor mindig le kellett ülni mellé és sajnálni,de ha csak egyszer is próbáltam vele a saját gondjaimról beszélni,akkor elkezdett versenyezni,hogy neki mennyivel rosszabb. Már itt el kellett volna ásni az egészet,de még mindig vártam. Voltunk mellette 3-an mindig,mikor vigasztalni kellett a rossz kapcsolata miatt. Aztán egyszer volt egy beszólása,hogy mellette senki sincs...na ott sokalltunk be mind. Gondoltuk,ha ennyire semmibevesz minket,ha szerinte ennyire senkik vagyunk és rohadtul nem számít,amit csináltunk,akkor maradjon tényleg egyedül.
2020. ápr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyetemi barátnőm megsértődött rám, amiért egyik évben nekem jól sikerültek a vizsgáim, neki pedig nem. Egész évben mondogattam neki, hogy inkább tanuljon az állandó szórakozás és a pasik hajtása helyett, de nem vette a lapot. A vizsgák után azt várta, hogy szinte szégyelljem előtte, hogy nekem sikerült és őt sajnáljam ahelyett, hogy büszke lennék az eredményeimre (nyilván nem dörgöltem az orra alá, de nem is szerénykedtem, hogy "ugyan, csak a szerencsén múlt, nem is tanultam annyit", mert qrva sokat készültem). Erre nem voltam hajlandó, ezért nem állt velem szóba többé.
2020. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen barátságom.Még általános suliba voltunk barátok.Eleinte nagyon jóban voltunk de utána azon kaptam magam hogy kibeszél,pletykák rólam,keveri a 💩 és kihasznál.En nem bánom mert azóta lett egy sokkal jobb barátnőm aki olyan mint ha a másik felem lenne.
2020. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Volt, tizenéves srácok voltunk, beszerveztem egy akkori melóhelyemre, jól elvoltunk ott is, aztán jött egy harmadik srác, erre megcsinálta azt amit előtte x év alatt néhányszor, hogy egy új sráccal jópofának kell lenni úgy hogy közben engem kell leszólni meg leoltani, sajnos ez volt az utolsó csepp, mert én akkor már eléggé dolgoztam azon hogy igyekezzek felnyomni az önbizalmam, és úgy láttam hogy ezt nem engedhetem meg többet senkinek hogy ilyet tegyen. Utólag egy kicsit bánom mert ugyan haverok maradtunk valamilyen szinten, a jó tulajdonságai megmaradtak, és úgy látszik mintha ezek a komplexusai is eltűntek volna amik miatt olyat tett hogy úgy éreztem hogy nekem ezt kell tennem. Ez volt végig a legrosszabb hogy ha én ismertem valakit és utána ő is, vagy fordítva, akkor mindig az volt a legfontosabb hogy ő jópofább lehessen mint én. Kár érte, sajnálom. Ma már kicsit más utakon járunk de remélem még lesz valami olyasmi mint régen.
2020. ápr. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!