Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne egy baráti...

Hogyan lehetne egy baráti társaságom?

Figyelt kérdés

Vannak barátnőim (4 közeli) de mindig külön-külön találkozom velük, amikor megpróbáltam bemutatni őket, szerveztem eseményeket, elmentünk együtt bulizni mindig kinos volt, érződött, hogy csak miattam beszélnek. Egyetemre járok de itt nehéz jóban lenni, mindenki visszahúzódó és nincsen közösségi élet, egy embert ha 2 oran latok mar sok.

A legtöbb barátnőmnek van ilyen kis közössége, pl általános iskolából emrt vidéki, vagy vallásos ezétr cserkészek, másik simán túl szégyenlős etc.


Nagyon vágynék arra, hogy egy társasággal lógjak, legyenek közös viccek, ismerjük egymást meg törődjünk a többiek dolgaival, koncertek fesztiválok...utoljára gimiben volt nekem ilyen de az a társaság nagyon más mint én és már szét is széledt...


2020. máj. 26. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyerj a lottón és ne titkold el! Meglátod, hirtelen annyi barátod lesz, hogy lépni sem tudsz majd tőlük.
2020. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Könnyen barátkozom! Nincs ilyenekre szükség, és egyszerű mélyebb kapcsolatokat is teremtenem, csak csoportosan nem megy.
2020. máj. 26. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy esetleg??
2020. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen
2020. máj. 27. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!