Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet kezdeni olyan...

Mit lehet kezdeni olyan emberrel, aki nagy dobra veri a szülenapi bulikat?

Figyelt kérdés

22 éves elmúltam.

A minap felhívott a haverom, aki szintèn ennyi idős, hogy valamikor nyáron, (nem tudom mar a pontos időpontot) vegyek ki kèt nap szabit, mert az egyik közös haverunknak lesz a születésnapi bulija. Mondtam neki, hogy ezért biztos, hogy nem fogok kivenni szabit meg eleve nem értem hogy minket két napokat rendezni, lagzi nem szokott eddig tartani. Mondtam neki, ha péntekre vagy szombatra szervezi akkor szívesen elmegyek, de akkor sem két napra. Aztàn megkaptam, hogy ennyire szarok bele a társaságba, bezzeg mikor nekem van születésnapom, akkor ők is eljöttek.

Èn soha nem szoktam könyörögni senkinek, megértem, ha valakinek dolga van vagy más programja van.

Amikor neki volt a születésnapja, akkor is össze vesztünk, mert kedden felhívott, hogy ő pénteken tarja a születèsnapját, mondtam neki, hogy màr van programom ès megkaptam, hogy ő neki egyszer van születésnapja egy évben.

Mindenből világra szóló bulit akar csinálni.. nyár záró buli, szilveszter, születésnapok. Az a màniàja, hogy béreljünk ki valami helyet.

Mondtam neki, hogy én már felnőtt ember vagyok néha benne vagyok egy jó buliba, de nekem nincs arra se kedvem se energiám, hogy minden héten bulizzak.



2020. máj. 1. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberrel semmit. Nem mész el, legfeljebb nem hívnak legközelebb.
2020. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Elég antiszoc vagy így első olvasásra. Nem tudom ha az én barátaimnak van szülinapja esélytelen, hogy kihagyjam. Teljesen mindegy mikor és meddig akarja tartani. Mert a barátaim!

24L

2020. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyon antiszociális, mindig megyek valahova szeretem a társaságot, csak az nem tetszik, hogy úgy tesznek mintha ez egy kötelező program lenne. Pont azért nem tudok sokszor elmenni, mert valamelyik más barátommal előre le szervezek valamit. Azért nem fogom lemondani, mert ő ezt kitalálta èppen ès ő azt gondolja, hogy fontosabb bárkinél is.
2020. máj. 1. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Semmit, nem kötelező elmenni aztán kész.

Elég fura szerintem, ha egy felnőtt embert a haverjai ugráltatnak és "kötelezik" a szabira.... :D

2020. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hàt ez mondtam nekik én is. Ha eleve úgy állítjátok be az egèszet, hogy ez valami kötelező program, akkor még ha ràèrek sem megyek el..
2020. máj. 1. 12:50
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
a kérdezőnek van egy élete. ő azt éli. a haverjainak is van életük, ők azt élik. ha ezeket össze lehet egyeztetni, annak mindenki örül. ha nem, akkor ez van, ilyen a felnőtt élet. ezt vagy el lehet fogadni, vagy lehet hisztizni, ami értelmetlen.
2020. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
#2 válaszoló valószínűleg nem dolgozik még, ha azt hiszi, a szabikkal csak úgy lehet dobálkozni. vannak munkahelyek, ahol hónapokkal előre lehet csak szabit kivenni.
2020. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha már mondtad neki, akkor szerintem nincs több teendőd.

Majd meg fog sértődni az illető, ez biztos, de engem speciel nem érdekelne.

2020. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem se szokott érdekelni. Ilyenkor egy hétig nem keres, aztán felhív mintha mi sem történt volna. Engem az bosszant, hogy nem tudnak felnőni. Azt hiszik, hogy erről szól az élet.
2020. máj. 1. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Napi kitalált sztori a magányos élettelen kérdezőtől.
2020. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!