Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fordult már elő, hogy a...

Fordult már elő, hogy a környezetedben valaki fizikailag bántotta magát?

Figyelt kérdés

Mármint számodra fonots személy.

Hogy kezelted?

Mi volt az első reakciód?

Mit mondtál neki?

Hogy volt az egész?



2020. máj. 27. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

Igen.


"Hogy kezelted?"


Nem nagyon érdekelt.


"Mi volt az első reakciód?"


Akinek ennyi esze van hogy magát csonkítja azt nem tudom sajnálni.

2020. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%

Igen. Egy csavo belefejelt arcal a tenyerembe, aztan terden vagott a gyomraval.


Mi volt az elso reakciom? Semmit nem is tudtam csinalni, mert mar az orraval verte az oklomet.


Mit mondtam? Csak kerdeztem, hogy ker-e meg valamit:)

2020. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokon kicsit aláfeküdt a vonatnak. Talán 17 lehetett. Nagyon régen volt már 😕


Még gyerek voltam, szóval nem értettem mi történt. Felnőtt fejjel aztán már tudom... alkesz fater, pótanya, szar körülmények, stbstb...

2020. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm, kB az osszed. De sajnos nagyon rosszul kezeltem/kezelem. Nagyon ki tudok akadni mert soha nem tanulnak a hibáikbol. Elmagyaraztam h gondoljon bele milyen lenne ha én is vagdosnam magam, és nekem mennyire szükségem van rá. Ez évek óta megy, én vagyok az egyetlen aki tudja ezeket és mivel már évek óta ez megy így leszarom.

Többször is láttam h vagasok vannak a kézen, lábán. Az a baj h semmit nem tudok tenni csak a jó felé terelni de úgy se érdekel senkit a szavam, magától kell talpra állnia.

2020. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+Mindik azzal fenyegetoznek h öngyilkosak lesznek
2020. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

Én bántottam magam, de fordítva is volt.

Barátnőm vagdosta magát és úgy, hogy, ha megcsúszik a keze, akkor 2 perc alatt elvérzik és lexarta, mondta, hogy majd csinálja még. Én a sebeit láttam, magát azt, hogy épp vagdossa magát, nem. Szóltam az ofőnőjének, aki beszélt vele. Ennél többet nem tehettem, elvégre kamaszként nem voltam arra képesítve, amire egy klinikai szakpszichológus.

2020. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!