Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa lenne ha talalkoznek...

Furcsa lenne ha talalkoznek egy vasarlommal a volt munkahelyemrol? 21/L, 50+/F

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, 3 eve diakmunkaban pultos vagyok egy elelmiszeruzleten beluli egeszsegboltban. masfel evvel ezelott elkezdtem beszelgetni egy visszatero 50 feletti ferfivel. (onnan elegyedtunk szoba, hogy ugyanazokat a termekeket vette amit en is hasznalok, es kiderult, hogy ugyanazt a "dietat" kovetjuk) onnantol kezdve minden 2.-3. napon amikor osszetalalkoztunk rengeteget beszeltunk, volt, hogy a fel oras szunetemet akkor kaptam meg mikor ott volt, es azt is atbeszeltuk. egyebkent sok minden masban is hasonlitunk, a velemenyeink sok mindenben megegyeznek es hasonlo elete volt fiatalabb koraban mint most nekem, mar mindenfelerol is beszeltunk nem csak a dietarol es ismerjuk a masik eletet, sokszor jott a lanyaval is, mar ot is ismerem, bar vele beszelgetni nem szoktam. egyszer nagyon sokaig nem dolgoztam, es mikor szoltam nrki elore elkerte a facebookom, hogy ott tudjon majd erdeklodni rolam amig nem talalkozunk.

ez a bolt velem egyik naprol a masikra felmondta a szerzodest, igy nem tudtam neki elore szolni, kesobb erdeklodott facebookon amikor elmondtam neki mi a helyzet. azota eltelt 2 honap, 3-4x beszeltunk de mivel szerinte (es egyebkent szerintem is) facebookon nem ugyanolyan kitargyalni a dolgainkat elhivott eloben setalni es beszelgetni.

egyebkent egyedulallo de par honapja ismerkedik egy novel akirol mar nekem is meselt es mutatott kepeket.

szerintetek furcsa lenne a koztunk levo korkulonbseg miatt, ha elmennek vele setalni?



2020. máj. 31. 15:54
A kérdező szavazást indított:
igen, furcsa lenne
nem lenne furcsa
ha en jonak erzem, ne foglalkozzak azzal hogy nem megszokott
28 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Veled egyáltalán nem tervez, ha megosztja, hogy ismerkedik, és megmutatja, hogy kivel. Kb. az unokája lehetnél, mégis milyen indíttatásból találkoznál vele?
2020. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Szia,


a harmadik válaszod a tökéletes. Csakis az számít, hogy egyikőtöket se zavarja. Márpedig ez a helyzet, ha jól értem.


Te mit tudnál elképzelni ebben a kapcsolatban?

2020. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igen.

Végül is nincs vele probléma, de én nem setalgatnek vele.

Az más ha vásárló, és bejön beszélgetni.


De ez én vagyok. Sétáljon vele a barátnője..

2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Új apukát szeretnél vagy mi?
2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"szerintetek furcsa lenne a koztunk levo korkulonbseg miatt, ha elmennek vele setalni?"


Én is ugyanazt kérdezem, mint az egyik válaszadó. Mit akarsz ettől a kapcsolattól? Mert szerintem ő nem barátkozási szándékkal keresett...

2020. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem fejeztem ki eleg erthetoen a lenyeget. pont ez lenne a lenyeg, hogy csak beszelgetni talalkoznank, mert nincs koztunk semmi tobb. eszunkbe sem jutna.. csak ezek szerint rosszul fogalmazhattam. rengeteg kozos hobbink es erdeklodesi korunk van, amikrol beszelgettunk regebben is. ezert talalkoznank, mert ez irasban lassabb es nem ugyanaz.
2020. máj. 31. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered annyira, hogy tudd, szeretőt akar vagy csak beszélgetni. Bár nekem fura, ha egy ilyen idős pali egy 21 évessel andalog. Neki biztos imponáló 1 fiatal csirke. Bár bevallom, nevetségesnek érzem, egy 21 évest nem nehéz trükkökkel csőbe húzni. Érettlen vagy még, meg ne haragudj.

Szerintem nem tiszta a szándéka. Az, hogy mutatott képet egy reménybeli nőről, az vagy igaz vagy nem. Lehet csak arra kíváncsi, féltékeny lennél-e rá. 80% hogy nem valós vagy nincs is köztük semmi.


Tedd fel a kérdést: mit akarhat tőled ez a pasas és te is akarod-e.


Ha akarod, akkor legyen.

2020. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

A sétálás elég intim dolog. Ha csak beszélgetni akarna, kávézóba vagy hasonlóan publikus helyre hívott volna.


Már a húszas éveim végén járok, és még mindig tartom a kapcsolatot egy-két középiskolás tanárommal, akik anno nagyon sokat segítettek nekem. Ők is ötvenesek már, de eszükbe se jutna, hogy együtt sétáljunk... emailezni, telefonálni, nagyon max egy kávéra szoktunk beülni.


Ez a pasas rád fog hajtani, 90%-os esélyt adok rá.

2020. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom én is, hogy szó sincs a részéről barátkozásról. Pár hétköznapi beszélgetést túldimenzionálsz, ő meg szívesen látna vízszintesben, ezért nem rest a megfelelő mondatokat megtenni.
2020. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Szia.

Felakar szedni, és felmérni a reakciódat mikor megmutatja a nő képét neked, (amúgy ezzel a nővel biztosan nem tervezz semmit valószinűleg nincs is semmi).. Ha úgy ítéli meg a reakciódból rád fog hajtani, ez a séta egyébként elég intim dolog, nem barátkozni akar, hanem megszerezni magának.


Te meg nagyon fiatal és naiv vagy.

2020. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!