Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa lenne ha talalkoznek...

Furcsa lenne ha talalkoznek egy vasarlommal a volt munkahelyemrol? 21/L, 50+/F

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, 3 eve diakmunkaban pultos vagyok egy elelmiszeruzleten beluli egeszsegboltban. masfel evvel ezelott elkezdtem beszelgetni egy visszatero 50 feletti ferfivel. (onnan elegyedtunk szoba, hogy ugyanazokat a termekeket vette amit en is hasznalok, es kiderult, hogy ugyanazt a "dietat" kovetjuk) onnantol kezdve minden 2.-3. napon amikor osszetalalkoztunk rengeteget beszeltunk, volt, hogy a fel oras szunetemet akkor kaptam meg mikor ott volt, es azt is atbeszeltuk. egyebkent sok minden masban is hasonlitunk, a velemenyeink sok mindenben megegyeznek es hasonlo elete volt fiatalabb koraban mint most nekem, mar mindenfelerol is beszeltunk nem csak a dietarol es ismerjuk a masik eletet, sokszor jott a lanyaval is, mar ot is ismerem, bar vele beszelgetni nem szoktam. egyszer nagyon sokaig nem dolgoztam, es mikor szoltam nrki elore elkerte a facebookom, hogy ott tudjon majd erdeklodni rolam amig nem talalkozunk.

ez a bolt velem egyik naprol a masikra felmondta a szerzodest, igy nem tudtam neki elore szolni, kesobb erdeklodott facebookon amikor elmondtam neki mi a helyzet. azota eltelt 2 honap, 3-4x beszeltunk de mivel szerinte (es egyebkent szerintem is) facebookon nem ugyanolyan kitargyalni a dolgainkat elhivott eloben setalni es beszelgetni.

egyebkent egyedulallo de par honapja ismerkedik egy novel akirol mar nekem is meselt es mutatott kepeket.

szerintetek furcsa lenne a koztunk levo korkulonbseg miatt, ha elmennek vele setalni?



2020. máj. 31. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
koszonom a tanacsokat, mentek a zold pipak. :)
2020. máj. 31. 18:14
 12/12 anonim ***** válasza:
33%
Talán lehet, hogy furcsa. De rossz az aki rosszra gondol. A saját ügyed, nem ismeretlenekre (ránk) kellene bíznod a döntéseidet.
2020. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!