Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a "sajnáltatás"...

Szerintetek mi a "sajnáltatás"? Jogos volt amit mondtam?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal beszélgettünk és még kérdeztem mit csinál. Volt egy normális és egy "szomorkodok" válasza. Mégkérdeztem mi a baja. Erre az volt a válasz hogy nem mondja el. Én erre azt mondtam hogy nem értem azokat az embereket akik elmodnják hogy bajuk van de hogy mi azt nem. Ezen elkezdett velem veszekedni. Leírtam az előzőt más szavakkal és a végére odaírtam, hogy ezt hívják sajnáltatásnak (EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!) Folytattuk a veszekedést. Aztán ennyit írt: Ohh hogy sz*opj sz@rt te köcsög bánat. Utána meg küldözgette a szíveket. Nagyon sok mindent elnéztem már neki (mástól kap legjobb barátos ajándékokat, harmadik kerék vagyok stb.) de ez még nekem is sok volt így egybe. Megmondtam hogy nekem ez rosszul esett. Kérdezte hogy mi, meg ugyanúgy írogat mindent mint ha mi sem történt volna. Azóta nem néztem meg és nem válaszoltam az üzenetire.

Szerintetek jogos volt amit tettem, jogos a véleményem?



2020. jún. 2. 15:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%

#9

Akkor ne mondd senkinek, ha nem vagy olyan hangulatba, vagy írd azt, hogy később elmondom. De mi az már, hogy leírod, hogy szar napod van, megkérdezi a másik miért, erre az a válaszod, hogy nem mondod el. Ez tudod milyen gáz?

2020. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tudom. Semmilyen. Én döntök arról, hogy kinek, mikor mennyit beszélek magamról, és ezt a másiknak tiszteletben kell tartania. Nem kell, hogy sajnáljon, hagyja rám. Miért ne jelenthetne egy kérdés, egy válasz azt, amit? Az igen igent, a nem nemet, a később későbbet? Miért ne lehetne az ember önmaga? Ha megkérdezed, akkor fogadd el a válaszát. Ha nem vagy rá kíváncsi, vagy nem tudod elfogadni, és csak azt a választ tűröd el, amit hallani akarsz, akkor inkább ne kérdezz, mert kockázatos!

Tudod, ha valaki megkérdezi, hogy milyen napom van, és én azt mondom, hogy majd elmondom, meg mismásolok, mert nem lehetek őszinte, mert akkor tűrnöm kell a kérdéseket, és mindenre illedelmesen válaszolni, amit meg nem akarok, akkor gondolhatja a másik, hogy nincs semmi baj, vagy akármi, és akkor jöhet a sok szarságával, mert hátha pont ezért kérdezte, hogy jöhet-e vele, vagy inkább máskor. Na de ha ekkor borul a bili, mert nem bírom elviselni, ki a felelős? Akkor valóban én vagyok, mert nem mondtam, hogy most hagyjon békén.


De felőlem gondolhatsz, amit akarsz. Egy kérdésre a válasz nem automatikus felhatalmazás több másik kérdésre.

2020. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenki azt írta hogy ha megkérdezik milyen napja volt, és ha szar de nem akar beszélni róla akkor nem. Ezt én értem. De én nem azt kérdeztem az embertől, hogy milyen napja vogl, ha nem azt hogy mit csinál.
2020. jún. 4. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!