Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bunkóság volna megkérdezni...

Bunkóság volna megkérdezni ezt tőle?

Figyelt kérdés

Szóval, egy osztálytársammal a nyáron elég jóban lettünk, rengeteget chateltünk, és találkozgattunk is. Viszont amikor egyszer találkoztunk, a fiú váratlanul szerelmet vallott nekem. Én (több okból kifolyólag) visszautasítottam őt. Azóta nem beszélünk annyit, de barátok maradtunk. Bunkóság lenne megkérdezni,(így fél év után) hogy lelkileg hogy van? Vagyis hogy velem kapcsolatban hogy van? (hogy változtak-e az érzései) Nyilván nem akarok játszadozni vele, és nem akarom dicsőíteni magamat azzal, hogy kimondatom vele, hogy -esetleg- még mindig tetszem neki. Egyszerűen érdekel. Hogy továbblépett-e, vagy ilyesmi...


16/L



2020. febr. 16. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem így konkrétan ne kérdezz rá, mert elég kellemetlen helyzetbe hoznád vele a fiút. Ha nagyon érdekel, próbáld inkább óvatosan, ha olyan témáról beszélgettek. Viszont ha látod, hogy kellemetlen erről a témáról beszélnie veled, akkor hagyd békén, ne faggasd.
2020. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha te még mindig nem akarsz tőle semmit se ilyen téren akkor ne kérdezd meg. Mire lenne jó feltépni egy esetleges sebet?
2020. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne kérdezd meg, mert kellemetlen számára és gondolhatja azt, hogy titokban adnál esélyt a szerelemre és újból kellemetlen helyzetbe kerülnél.

Ha beszélsz vele, gondolod és ügyes vagy, akkor hátulról meg tudod közelíteni akár a témát :)

2020. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság, hanem tapintatlanság. Ne kérdezd meg, lerombolná azt a barátságot is amit azóta sikerült felépíteni :/


Ezt most tényleg nem rosszból mondtam, ne értsd félre. Csak ezek a száraz tények.

2020. febr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!