Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a legjobb döntés egy...

Mi lenne a legjobb döntés egy ilyen helyzetben? Szerelem-barátság

Figyelt kérdés

6 éve megismertem egy fiút, jó barátok lettünk, de elég hamar beleszerettem, és ez azóta is tart. Szerintem mindig is sejtette, hogy mit érzek, de ő nem nyitott felém soha. Úgy érzem, hogy ő csak barátként tekint rám. Épp ezért próbáltam továbblépni, sok embert megismertem azóta, de egyikük se váltott ki belőlem olyan érzelmeket, mint amilyeneket ő. Ezalatt a 6 év alatt volt 2 rövidebb kapcsolatom, meg egy hosszabb, amiben most vagyok, de még mindig nem múlt el az az érzés. Majdnem 1.5 éve vagyok együtt a párommal, aki pont olyan, amilyen férfire mindig is vágytam, harmonikus a kapcsolatunk, szeretem. De bennem van az a vágy és pont itt olvastam most egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy miért is élünk és elgondolkodtam ezen az egészen, hogy biztos jó-e ez így.

Megjegyzem azt is, hogy vele biztosan nem lenne ilyen harmonikus kapcsolatom, problémásabb személy. Voltak neki is ezidő alatt barátnői, és mikor nem volt, akkor se közeledett felém. A külsőmmel nem hiszem, hogy baja van, nem tartom magam csúnyának és mindig voltak udvarlóim.

Még mindig nagyon jóban vagyunk. Sose volt köztünk semmi, de mikor szabad voltam, elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne ha... mi van ha ő is akart volna engem, de borzalmasan csókol vagy nem passzolunk az ágyban? Nekem ez fontos, és a mostani párom ebben is tökéletes, eddig senki mással nem tetszett a dolog és hamar tönkre is mentek a kapcsolatok.

Zavar, hogy még senki más iránt nem tudtam ennyi idő után ilyet érezni, szerintem nem is fogok. De ezért nekem egyedül kéne maradnom életem végéig? Nem tudom mi tévő legyek, nem akarom elveszíteni se a páromat, se a legjobb barátomat.


Mi lenne a legjobb döntés?



25N


2020. jún. 9. 20:48
A kérdező szavazást indított:
Szakíts mindkettővel
Szakítsd meg a fiúbarátoddal a kapcsolatot
Szakíts a pároddal és mondd el a fiúbarátodnak, hogy mit érzel
Ne szakíts a pároddal, de mondd el a fiúbarátodnak, hogy mit érzel
Mondd el mindkettőnek
Titkold továbbra is, majd elmúlik
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Maradj barát a baráttal, a párod meg szeresd meg, hisz mondtad, hogy ő a tökéletes. Egy biztosat ne dobj el egy bizonytalanért.
2020. jún. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Van barátom, de nem tudok túllépni egy másik srácon.
2020. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Életünk során, ha 6 éve is volt, de találkozunk valakivel akibe beleszeretünk és számunkra ő az igazi. Azóta lehet bármennyi kapcsolat, senki nem fogja tudni az igazit leköröznie. 25F vagyok, viszont én is egy nőbe szerettem így 4 éve, de ha már nem is tartsuk a kapcsolat, meg barátok voltunk csak, hiába vagyok más nővel mindig ő jut eszembe, és szerintem csak ő is fog. Számomra mindig az az egy bizonyos nő lesz az igazi. Nincs ebbe semmi rossz, csak jobb ha a párod nem tudja meg, hogy igazából mire is vágysz. Attól függetlenül szerethetitek egymást, hidd ell a párodnak is biztos van fantáziája :D
2020. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!