Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebben a helyzetben mit kéne...

Ebben a helyzetben mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy fiú akivel nemrég(nyáron) nagyon jóba lettünk.(én lány vagyok) Azelőtt is ismertük egymást mert egy edzésre járunk viszont valahogy nem figyeltünk fel egymásra. Ő két évvel fiatalabb nálam viszont meglepően éretten viselkedik és jófej. Szinte legjobb barátok lettünk. Mindennap beszélünk és megvan az összhang,teljes mértékben megértjük egymást. Élőben hetente csak egyszer találkozunk(az edzésen),nem egy suliba járunk. Tegnap is beszéltem vele(messengeren,nem telefonáltunk) és valahogy a lányok felé terelődött a téma. Ekkor bevallotta nekem,hogy tettszem neki,amit én valahogy sejtettem,mégis váratlanul ért(nem hittem volna,hogy bevallja) így nem tudtam hirtelen mit írni neki. Pár perc elteltével(kb.2 perc) visszaírtam neki,hogy köszönöm,hogy ezt elmondta,hogy őszinte volt velem és bátor volt tőle. Aztán elköszöntünk egymástól és megbeszéltük,hogy másnap beszélünk. Most írtam neki,látta 15 perce de nem válaszol.😶 Egyépként egy nagyon aranyos,cuki fiú. Azt még szeretném leírni,hogy a koromból(és az ő korából is) adódóan én nem szeretnék egyenlőre senkivel összejönni,de ha korabeli lennék és idősebbek lennénk,lehet meglenne rá az esély😂. Most hogyan tovább? Te mit tennél,ha megtudnád,hogy bejössz a legjobb fiúbarátodnak?

2018. okt. 9. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
isten mentse meg a fiukat a legjobb fiubarat kategoriatol:'D ennek a baratsagnak annyi, mivel ez sose volt baratsag. o nem ugy tekintett rad es remenykedett. egy fiunak nincs megalazobb annal, hogy a lany barat kategoriaba rakja. ha tovabbra is a baratod maradna, csak a remeny miatt, szoval ez igy ennyi volt, fogadd el es ne probald eroltetni.
2018. okt. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat ha neked nem kell, akkor mondd neki hogy max baratkent tekint, mert akkor folyamatosan fog kezdemenyezni...

Egyebkent 2 ev nem sok...

2018. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!