Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hisztek a hármas barátságokban?

Hisztek a hármas barátságokban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 22:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Igazából az attól függ. Volt már olyan hármas barátságom, ami tönkrement sajnos, de olyan is, ami még most is nagyon jó!
2020. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak saját tapasztalat alapján tudok válaszolni. Nekem abszolút kudarc lett a hármas barátság, mivel valaki mindig háttérbe szorult, aztán egyikünknek fontosabb lett más barátsága és így felbomlott az egész. Bár mondjuk én sokszor éreztem magam feleslegesnek vagy valami hasonló...
2020. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig soha nem működött, valakinek mindig baja volt. Ezért inkább maradok a kettesben. Azaz lehet több barátom, de egymásról nem is tudnak. Így a legjobb.
2020. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, működőképes.
2020. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én személyes tapasztalataim szerint annyira nem, sokszor voltam 3-mas barátságban, szinte mindig valaki háttérbe szorult egy kicsit, persze biztosan vannak kivételek.
2020. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én a barátságokban sem hiszek.
2020. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hármas barátságomban mindig egy valakin tudtunk segíteni, fejleszteni és mindig volt valakinek örülni. Meg tudjuk osztani a jó és rosszat is. Meg tudjuk hallgatni a másik két ember beszélgetését anélkül, hogy bele szóljunk. És képesek vagyunk hárman is eredményt elérni, ha akarunk, mégis mind3an más területen dolgozunk, más területen élünk és más a családi állapotunk.


Elfogadjunk egymást és támogatjuk egyamást és kíváncsiak vágunk egymásra.


Nekem ez a legerősebb baráti kapcsolatom.

2020. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem általános iskolában négyes barátságom volt.

Nem voltam nagy szociális lény, mindig direkt húzódtam háttérbe, nem nyitottam annyira feléjük, így valamelyest végig kívül maradtam. Ők próbáltak "beljebb húzni", én nem akartam, elég volt az otthoni társaságom.

De még így is működgetett. Hármójuk közt meg minden oké volt, most is tartják a kapcsolatot.

2020. jún. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hármas barátságom volt,az egyik felbomlott (nem kiközösítés miatt,hanem az egyik személy viselkedése miatt) és a másik még mindig tart,csak nélkülem.

tavaly nyáron lecseréltek egy másik lányra,fogalmam sincs miért,de már nem is agyalok ezen,mert tudom,hogy milyen szemét emberek. nem tudom még mindig beszélgetnek-e,de ha az egyik lekellett süllyedjen arra a szintre,hogy már tőlem kérje el a kémia házifeladatot akkor nem hiszem.

2020. jún. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én kiskorom óta hármas barátságban élek, és eddig nem volt semmi probléma ezzel. Persze voltak kisebb konfliktusok, de szerencsére mi mindent meg tudunk beszélni egymással. Szóval én hiszek benne.
2020. jún. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!