Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mennyire gáz emberileg?

Ez mennyire gáz emberileg?

Figyelt kérdés
Hogy a barátaid soha sem kérdeznek meg téged, hogy "Hogy vagy", "mizujs"? De ha kell valaki, akkor hello szia ez kéne?

2020. jún. 10. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem barátok hanem csak kihasználnak de szerintem ezt te magad is tudod. Az meg egy jó kérdés hogy miért tartod még mindig velük a kapcsolatot.

Szóval azért gáz a te részedről mert engeded hogy kihasználjanak és utána eldobjanak.

2020. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
nagyon
2020. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mindkettő szar. Én kevés dolgot kértem a barátaimtól, de egyáltalán nem kérdeztem meg őket, hogy mizu vagy hogy vannak. Tudják, hogy ha van valami, bármikor mondhatják. Nem vagyok híve a bájcsevelynek, ugyanolyan szar, mint az érdekbarátság. Én a közös élményekben mérem a barátaimat. Abban, hogy keresnek-e, hogy menjünk el valahova üljünk be valahova, ugorjak át vagy ha én javaslom, elutasít-e.
2020. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pokoli rossz úgy felkelni, hogy ez így történt meg. Hogy felkelsz, és csak egy eszköz voltál, és mivel már nem vagyok hasznos, ezért ennyi, amennyi.


Az ember szeret vissza menni oda, ahol volt és ismeri a rosszat. De nem szeret az ismeretlenbe menni

2020. jún. 11. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen barátom, szinte csak akkor írt,ha neki kellett valami, amikor meg én írtam neki, legtöbbször csak megnézte. Csak akkor kérdezte, hogy mi újság, meg hogy vagyok, ha ő panaszkodni akart vagy épp kellett neki valami.. Egy ideig azt hittem megváltozott, de tévedtem.

Az ilyen emberekkel jobb megszakítani a kapcsolatot, bármennyire is fáj, mert hosszútávon sokkal rosszabb lesz. Sajnos tapasztalat :c

2020. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hosszabb távon szívás ahogy írod. Retek nagy szívás.
2020. jún. 11. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem az, mert évek óta ez megy.
2020. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: Mármint, hogy ez vált általánossá számodra, vagy több ember számára, esetleg ez mindennap így van?
2020. jún. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!