Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szóval a személy a “volt” kiszemeltem (beszélgetünk messen+ő is tudja hogy crusholom)...de “túl szép hogy igaz legyen”volt egy csomó időm átgondolni hogy elmondjam-e vagy ne...eljutottam addig hogy elmondom neki viszont hogy hogyan arra nem...

#Crush #kiszemelt #beszélgetőviszony
2020. jún. 11. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Mondd el neki
Inkább ne ès legyél egy k*csög
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha tudja akkor mit kell elmondani?
2020. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy inkább nem...😅
2020. jún. 11. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi az crusholod?
2020. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont az hogy már nem nagyon a kiszemeltem mivel ok jóképű(°-°) de nem értek vele egyet...nem lehet vele úgy beszèlni ahogy én szoktam
2020. jún. 11. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
A crusholni valakit azt jelenti, hogy kiszemelt? Hogy lehet, hogy ezt még soha se hallottam pedig egy generáció lehetünk... Amúgy sajnálom a kommunikáció fontos egy kapcsolatban, és a jó beszélgetések. Szerintem nyugodtan mond el, hogy meggondoltad magad és nem illetek össze.
2020. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ha nem tetszik akkor ne beszélgess vele. Ennyi.
2020. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Kifolyik a szemem ettől a kibaxott crush szótól. Nem lehetne a bejön/tetszik vagy bármilyen szót használni. /boomerkedés vége/
2020. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7. Átérzem...na de ha máshogy nem jo?¿ 😂
2020. jún. 11. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De mit akarsz neki mondani ha már tud róla? "ő is tudja hogy crusholom" Te mondtad. Nincs barátnőd akivel kibeszéld ezt a dolgot?

Amúgy ez egy angol szó. Felesleges beleszőni a magyarba ami szép és változatos, mert az nagyon gáz. Olyan mintha valaki azt bondja hogy "busy vagyok" vagy a mondat végére oda teszi hogy "sorry".

2020. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!