Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elveszttem a legjobb ellenkezo...

Valakihazivalaki kérdése:

Elveszttem a legjobb ellenkezo nemu baratomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon hianyzik es ugy erzem hogy nem birom tovabb nelkule, amit tettem nem volt helyen valo... volt egy ex baratom, aki mar nem egyszer atb*szott es ok ,,baratok” de ez a fiu nem szereti az en ex baratomat csak elviselni mert az iskolaban nem nagyon volt neki mas. Nem egyszer megmondta, hogy ne jojjek ossze vele de nem hallgattam ra. Immar 3. Honapja, hogy nem beszelunk(a szakitas ezen a heten tortent es ugy erzem eszhez tertem) nagyon nem birom nelkule, o a legjobb fiu baratom es nem tudom hogy kozeledjek fele ismet, hogy minden a regi legyen...valaki segitsen

#barát #ex #legjobb barát #Ellnekezőneműbarátok
2020. jún. 15. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki hogy hibáztál, bocsánatot kérsz. Ha elfogadja minden rendben, ha nem, akkor engedd el.
2020. jún. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ellenkező nemek között nincs barátság. Az egyik fél mindig többet akar. Nagyrészben a fiúk. Itt is inkább azért távolodott el, mert lett pasid, nem azért mert pont az ő haverja volt.

És akkor sem lehet barátság a nemek között, ha mindkettőnek van valakije, egyszerűen nem működik, valamikor beindul a kémia.

Mit tegyél? Szólj hogy szabad vagy, visszajön (ha nincs barátnője).

2020. jún. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 de van. Nekem is van és működik.
2020. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja csak a másik gondolatba már többször betette. Szegény belülről szenved. Nem működik hosszútávon.
2020. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek❤️

Nekem is sokszor volt olyan erzesem hogy o tobbet akar tolem mint baratsag... lehet ez is benne van

2020. jún. 16. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy emiatt.
2020. jún. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy soha, semmilyen körülmények között nem létezhet barátság fiú és lány között, de hogy a ti esetetek szerelmes féltékenykedésnek tűnik, az is biztos.
2020. jún. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!