Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnőmmel 6 napja nem...

Egy barátnőmmel 6 napja nem beszélünk,viszont ma történt valami,szerintetek mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnők voltunk,de valamiért úgy voltunk vele,hogy nagy a korkülönbség,és ez így nem jó barátság.

Nem beszélünk napok óta,viszont ma reggel meghalt a keresztanyum,és egész délelőtt sírtam,hogy ha én holnap meghalok,nem szeretnék haragban lenni vele,vagy eszembe jutott ha ő meghalna,engem marna a lelkiismeret.

Megígértem neki, hogy soha többé nem keresem,nagyon gáz lenne,ha most írnék neki ?


2020. jún. 17. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megígérted, hogy nem keresed, akkor ne is keresd.
2020. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most figyu, hat napja nem beszéltek csak, írd meg neki.
2020. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbségnek nem kéne gondnak lennie, de ha őt zavarja, fogadd el és engedd el. Keress inkább olyan barátokat akik elfogadnak téged olyannak amilyen vagy.
2020. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Haragban? Azt írtad csak úgy szétmentetek. Amúgy meg nyilván értesül róla és ha nem keres, hogy részvétet nyilvánítson akkor tényleg hagyd.
2020. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számít, hogy mi a korotok. Ha te pl. tini vagy (mondjuk 14), ő meg már 18-20+, akkor tényleg problémát jelenthet a korkülönbség, DE ez idővel más lesz. 20 év felett 4 év korkülönbség már nem számít. Lehet hogy pár év múlva nem befolyásolja a kapcsolatotokat a korkülönbség és BFF-ek lehettek vagy mi.
2020. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es,barátnő ,lány vagyok,nem kapcsolat,hanem barátság.

Én 33, ő 21.

Leszivta állandóan az energiám hogy mindig bulizna,én nem nagyon mennék már,ezen én már túl vagyok,állandóan ezért volt köztünk nézeteltérés és mondta hogy ez már úgysem lesz jó barátság ,hagyjuk is

Mondtam neki rendben,akkor többé nem keresem.

Így történt

2020. jún. 17. 15:32
 7/10 A kérdező kommentje:

4-es,nem tudom,hogy tudja e, külföldön dolgozik,és napközben nincs net közelben.

Megvárom ír e valamit.

És majd az alapján döntök.

2020. jún. 17. 15:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, írj rá, "kibékülni". Attól még nem tartjátok a kapcsolatot, vagy nem úgy mint régen és a lelkiismereted is megnyugszik.
2020. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd. Érthető, hogy most magad alatt vagy és jól esne egy kis baráti támogatás, de kicsit önzőségnek gondolom, hogy most jó lenne mégis a barátsága, előtte meg nem kellett, mert csak leszívja az energiádat.


Gyászolj, aztán higgadj le és ha még tiszta fejjel is úgy gondolod, hogy szeretnéd vele megbeszélni, akkor keresd majd.

2020. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek !

Nem vigaszt keresek egyébként,hanem pont sajnálnám,ha örökre elveszítenèm.

2020. jún. 17. 18:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!