Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazi barat?...

Szerintetek igazi barat? tobbi lent,helyesirasert bocsi

Figyelt kérdés
Az van h van egy baratnom es eleg regota joban vagyok vele de neha olyan mintha hatba szurna van egy masik baratnoje, es eddig le se szarta konkretan csak koszont neki azt ment tovabb de ez megvaltozott amiota a csaj elkezdett bizakodni h kap egy allatot ami a masik csajszninal lenne (egy lovat) ez sztem kialakult erdek baratsagga, a lany meg sztem feltekeny vagy f*szom tudja. azota nem nagyon beszel velem, es amikor en kezdemenyezem a beszelgetest valamilyen uruggyel "elfut" elole. ezutan picit bunkon ra irtam ami sztem nem meglepo es bocsanatot kert es utana megint nem beszelteunk mit kellene csinalnom?erdemes ezt a baratsagot fojtatni?en kezdemenyezzek a beszelgetesben?
2020. jún. 17. 17:50
 1/1 anonim válasza:
Próbálj meg vele beszélni, és ha nem megy, keress másik barátot.
2020. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!