Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon defektes vagyok, ha...

Nagyon defektes vagyok, ha nincsenek igazi barátaim?

Figyelt kérdés
Akikről azt hittem korábban, hogy azok, bennük csalódtam. Évek óta nincsenek igazi barátaim. Nehezen barátkozom és nem nagyon tudok megbízni másokban. A párkapcsolatom szerencsére nagyon tartalmas, így van, akinek mindent el tudok mondani. Anyámmal is nagyon jó a kapcsolatunk. Barátaim nincsenek, viszont van több haverom, akikkel szoktam találkozni, de komoly titkokat nem osztok meg velük, nem is lelkizek velük.Valószínűleg nem is számíthatnék rájuk, ha baj lenne. Nagyon nagy baj van velem,ha ilyen vagyok?
2020. máj. 10. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez meg nyugtat, nekem sincs egy olyan barátom sem aki mindent tud rólam. Párkapcsolatom nincs. Jobb helyzetben vagy :)
2020. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen "normális", olyan értelemben, hogy nem ritka dolog. Nehéz ebben a korban mély emberi kapcsolatokat kiépíteni, sokszor még családtagokkal is.


Kicsit sem vagy defektes!

2020. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még hamisak sem..
2020. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!