Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magyarország és Anglia között...

Magyarország és Anglia között lehet karanténmentesen utazni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Angliabol Magyarorszagra lehet.

Magyarorszagrol Angliaba nem. Ott kell meg a 2 het.

2020. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Ennek sincs sok értelme, Magyarországon alig van új eset míg ott még napi 1000 felett.

2020. jún. 19. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Magyarorszara jovet sem lehet ket het karanten nelkul. Google kereson lefrissebb talalatot neztem, de hogy kormanyinfo vagy mi volt, nem emlekszem.

Itt, Angliaban rekordmeretu halalozas volt, meg mindig csak aprankent lazitanak, es az emberek nem fogtak fel a cseppfertozes lenyeget.

Szoval ketszer ket het karanten, az elet reszben all meg es ha ilyen ostobak az emberek, lesz masodik hullam.

Falun kozeposztaly setal fel meterre es koszon meg nevet bo nyallal...

2020. jún. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Union belul es Svajcbol mar nem kell, par napja oldottak fel 17-en ejfelkor. Angliara pedig december 31-meg meg vonatkoznak az Unios szabalyok es rendeletek, ezert beletartozik, es mar nem kell. Ismerosom jott haza tegnap es neki mar nem kellett, az elso jol irta, csak vissza Angliaba fog kelleni.
2020. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vissza Angliába kell. Azért mert ezzel próbálják még korlátozni a turizmust. De júliusban kinyitnak majd a hotelek és kezdik beindítani úgyhogy szerintem nem sokáig lesz karantén de nincs róla semmi hivatalos ha jól tudom 29.en lesz valami hír talán
2020. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!