Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnánk meggyőzni a srác...

Lovas 13 kérdése:

Hogy tudnánk meggyőzni a srác (17) apját?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek(16) van egy Koreai barátja (csak barát) és már évek óta barátok, de csak neten keresztül, a valóságba még sose találkoztak. Eddig úgy volt hogy idén nyáron a srác jön Magyarországra, de ez a bizonyos Dunán történt hajó baleset után (amiben sajnos Koreaiak vesztették életüket) az apja úgy gondolja hogy Magyarország egy nagyon veszélyes hely, és nem akarja elengedni a srácot. Pedig valójában a Magyarországon töltött idő alatt nem szándékozna hajóra ülni, de ha már így nézzük manapság az is veszélyes ha kilépünk az utcára. A srác anyja is próbálja meggyőzni az apját de ő lassan már hallani se akar róla. Pedig ez egy nagyon jó lehetőség lenne a fiúnak, mert Magyarul tanul már évek óta.

2019. jún. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha az apja is jönne vele egy-két napra? Vagy a fiú pár óránként bejeltkezne nála hogy jol van?
2019. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó, a barátnőm fizetne mindent a srácnak, a repülőjeggyel együtt, és nála szállna meg a srác, de elég kicsi a házuk még egy embernek :(
2019. jún. 21. 18:17
 3/5 Miwato válasza:
100%

Mutassa meg a fiú apjának, hogy totálisan biztonságos helyen lakik a barátnőd ahol megszállna a fia. Ezt érvekkel alátámasztva.

Hirtelen más nem jut az eszembe...


Az a hajóbaleset bárhol megtörténhetett volna... Legalábbis szerintem. Megértem az apuka érzéseit, nehéz elengednie a fiát egy olyan helyre ahol már történt egy baleset. De ilyenkor bízni kell egymásban, hogy minden rendben lesz és haza fog menni. De ez csak az én nézőpontom.^^

2019. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igen a május 29-én történt katasztrófa a Magyar folyami hajózás talán egyik legtöbb áldozatát követelte. 2014 a Sewol komp katasztrófa. 476 emberrel a fedélzetén incshonból indult majd délelőtt 9 óra (magyar időszerint hajnali 2 órakkor)körül adott vész jelzéseket a 3 kilométerre Kvanmedo szigetétől. A katasztrófát csupán 172-en élték túl 304 ember hullám sírba veszett. A fiú apja lehet hogy tradicionális pl. a fia csak Koreai lánnyal ismerkedthet, de meg lehet hogy félti hogy egy újabb katasztrófa fog történni a Dunán.
2019. júl. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
*Fél hogy egy újabb katasztrófa fog történni a dunán.
2019. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!