Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe kezdtem a gimit, senki nem jött a volt osztályomból ebbe a suliba. (Habár onnan is csak tavaly nyárig tartott egy barátság, a legjobb barátnőmmel meg 4-5 havonta találkozunk. De már vele se minden a legjobb.) Kb mindenki megtalálta iskolakezdés után 2 héttel a barátait, nekem valahogy nem sikerült. Pedig a "gólyatáborba" is voltam (2 napig tartott). Próbáltam mindenkivel beszélgetni, mentem a lányok után hátha hozzá tudok szólni a beszélgetéshez. Jött egy lány is, próbáltam vele haverkodni de egyszerűen nem akar a sulin kívül másról beszélgetni. Egy másik lánnyal meg mindig kínos csönd volt, pedig nagyon próbálkoztam. Ha mondok valamit akkor lezárják a témát azzal hogy "igen, aha". A többi osztálytársammal is ez a helyzet. Október vége fele feladtam ezt az egészet.

Az online barátkozás sem megy, ott általában a fiúk többet akarnak, a lányokkal meg meghal a beszélgetés 1 nap után.

Itt is próbálkoztam, hoztam fel témákat de 1 hét után választ sem kaptam.

Jó lenne már valaki olyan akivel néha találkoznék is és nem lenne kínos a beszélgetés.



2020. jún. 20. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon erőltetett a barátkozásod és megijednek, mert ettől furának tűnsz.
2020. jún. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, suliban nem sikerült barátkozni. Neten lettek barátaim, találkoztunk is, eljártunk programokra, de aztán valamiért bunkók lettek egyik pillanatról a másikra. Szóval nehéz ügy. Én már nem görcsölök rajta, ha lesz valaki örülök, ha nem nem.
2020. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló.

Igen, én is erre gondoltam. Aztán amikor meg egyedül ott álltam megkérdezték hogy miért nem megyek oda hozzájuk. De utána megint ez az "aha, oké" beszélgetés lett a vége.

2020. jún. 20. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg nagyon erőltetettnek érzik, de az is benne lehet a pakliban, hogy nincsen elég jó közös témátok. Vagy akár az is, hogy a másik fél nem tudja fenntartani a beszélgetést, vagy nem akarja.. :c

Gimi legelején, pár hónapig, nekem is volt ilyen időszakom, de másik osztálytársak felé nyitottam és ott már rendben volt.

Neked viszont kitartást! :c

2020. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én szívesen beszélgetek veled ☺️
2020. jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!