Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bennem van a hiba?

Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem képes elfogadni hogy én két éve a párommal élek. Folyton a régi dolgokkal jön ,amikor is sokkal többet összejártunk, jártunk ide oda ketten.

De én elköltöztem otthonról a sulit shogy befejeztem egy másik városba a párom miatt , itt kezdem el dolgozni itt élem az életem a mindennapjaim.

De ő ezt nem képes megérteni.

Én tartom vele a kapcsolatot , napi szinten beszélünk, de nyilván találkozni már jóval ritkásabban tudunk.

A saját szüleimhez örülök ha egy honapba 2x eljutok és a testvéreimhez.


Ő mindenért az én páromat okolja , miatta van minden ,én miatta változtam meg, miatta nem találkozunk heti rendszerességgel. Miatta romlik a barátságunk.

Holott szerintem az hogy az ember 26 évesen éli a saját életét az nem bűn, és nem mindig a barátok az elsők.


2019. júl. 3. 09:47
 1/4 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba.
2019. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem benned van.

Am.a barátnődnek valszeg nem mostanába lesz párja ilyen viselkedéssel.

2019. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veletlenül se hidd, hogy benned, vagy a parodban van a hiba. Ez igy lesz, ameddig nem lesz neki valakije.
2019. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem tudja megérteni az az ő baja. Az ilyen nem is lehet igaz barát. Sajnálom hogy ez történt, nem benned van a baj!!
2019. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!