Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emiatt feljelentenétek az...

Emiatt feljelentenétek az osztálytársatokat?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", aki zaklatott instán kamu profilokról hónapok óta. Másoknak nevtelenül írt olyanokat Tellonymen, hogy ilyen k.... vagyok, meg itt b... meg 100-an, meg mindig ócsárolt Tellonymen, de persze a VALÓDI barátaim mindig megvédtek, mondták névvel pofázzon, stb

stb. Zaklatott hónapokon keresztül, hiába tiltottam meg jelentettem a profilokat, csinált újabbakat. Tudta, hol dolgozik anyám, és olyat írt, hogy tudja hol dolgozik, és megb....a meg megöli. Sokáig nem mondtam el anyáéknak, de ezután az eset után szóltam nekik, úgy döntöttünk, elmegyünk a rendőrségre. Megírtam ezt a "barátnőmnek", akivel végig tartottam ez ügyben a kapcsolatot, végig írta, hogy ne aggódjak, meg majd ő is ráír a kamu profilra, hogy hagyjon engem meg minden. Leírtam neki, hogy megyünk a rendőrségre majd bejelentést tenni, erre azt írta, hogy ne menjek, mert ő volt az mindvégig, és könyörgött, hogy ne menjek rendőrségre. Nem tudom, mit tegyek. Akarom, hogy egy kicsit ő is szenvedjen. Nagyon csalódott és dühös vagyok, mert a "legjobb barátnőm" tette ezeket.



2020. jún. 21. 21:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
54%
Klassz egy barátnőt találtál.
2020. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%
Ilyen barát mellett ellenség már nem is kell...
2020. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!