Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogy köszöntök az osztálytá...

Ti hogy köszöntök az osztálytársatok szüleinek?

Figyelt kérdés
Köszöntök külön az apukának, külön az anyukának? Vagy mind kettőnek egyszerre? A csókolom az olyan kislányos? A jó napot kívánok meg túl hideg és hivatalos a sima jó napot meg olyan udvariatlan, az üdv/üdvözölöm xd is olyan izé, és mit csináltok ha az anyuka megengedte, hogy tegezd de az apukája nem akkor most mind külön? és ha boltban vagytok és az eladó fiatalabb akkor sziával köszöntök vagy napszaknak megfelelően? Vagy melyik korosztálynak, hogy köszöntök, hogy lehet ezt eldönteni. Tudom, hogy sok kérdést írtam egyszerre, és azt is tudom, hogy kicsit már ciki ilyet kérdezni az én koromban, de nem tudom eldönteni kinek hogy köszönjek. :/
2014. máj. 19. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Én csókolommal köszönök az osztálytársaim szüleinek, de csak azoknak akik már kicsit idősebbek.Akik megkértek rá, hogy tegezzem őket annak szia-val, aki pedig az én szüleimmel korabeli, annak is szia-val.
2014. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mondják, hogy tegezd, akkor köszönj csókolomot. Én tegezem a legtöbbet, de csak mert ők mondták. A többinek nem mondok sziát.
2014. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó napot, Jó reggelt -> szülőknek. Nem hideg, én fiú vagyok, nem csókolok semmit sem. De egyébként tényleg azért, mivel nekem így kellemesebb.

szép napot/estét! -> Ha egyik megengedi, hogy tegezzem, a másik nem.

Szép napot/estét -> eladóknak. Nem ismerem őt, ő se ismer engem, ezért így köszönök. De ha jól ismerem, akkor simán "szia".

2014. máj. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj ezek tök kedves köszönések szerintem. Lehet bevetem... köszöntem! :D
2014. máj. 20. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!