Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejts el egy fontos...

Hogyan felejts el egy fontos embert?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik egy elég fontos személy ki kell töröljek végleg az életemből de sehogy sem sikerült.Folyton rá gondolok és ő jár a fejembe.Valami tippek hogyan lehetne hamar elfelejteni mert értem én hogy idő kell de már több hónapja minden nap rá gondolok és már elegem van ebből.én lány vagyok és egy fiú barátomat szeretném elfelejteni végre
2020. jún. 22. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress valaki mást, akivel jól elvagy és akkor esélyed se lesz rá gondolni.
2020. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gyakori93 ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, kezd el ismerkedni, ha lesz valaki aki le foglal, könnyebben tudsz majd felejteni is!
2020. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van olyan fiú aki unatkozik vagy lenne kedve ismerkedni írjon privátba és megadom az insta nevem
2020. jún. 22. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ezen maximum az idő segít. Nekem is nehéz volt feldolgozni azt, hogy elvesztettem majdnem minden "baràtomat" egy alattomos kígyó miatt, akiről évekig hittem azt, hogy a legjobb barátom.

Keress más barátokat, szórakozz, foglald el magad, és várd amíg az idő telik, és könnyebb lesz.

2020. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!