Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi ez? Barátság...

Szerintetek mi ez? Barátság /lelki társ vagy valami más?

Figyelt kérdés

Szóval 17L vagyok és néhány éve van egy édesapámmal egy idős...

hát itt a probléma nem tudom minek nevezzem barát/lelki társ/fogadott nagybácsi.

Majdnem minden nap chatelunk és egymás pszichológusai vagyunk legtöbbször. Szar napok után szoktuk egymásba lelket önteni.

Eleve a két nem közötti barátságban nem hisznek sokan pláne 30ev korkülönbséggel. Én szeretem ha tudom a dolgokat hová tenni ,de a mi kapcsolatunkat nem értem igazán.

Most szoros barátinak mondanám ami őszinte,de van olyan érzésem ha mondjuk 30 éves lennék ez egy nagyon más jellegű kapcsolat lenne.

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben?

Valaki definiálná nekem mi ez?


Köszönöm a válaszokat.



2020. jún. 22. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván egy férfitől fura, ha így érdeklődik irántad. Simán volt már olyan a világon, hogy 17-18 éves lányok 30-as férfiakkal jártak.

Szerintem egyértelmű, hogy többet akar tőled, mint beszélgetni veled.

2020. jún. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Daddy issues
2020. jún. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Cukrosbácsi! Tudnak erről a szüleid? Személyesen szoktatok találkozni? Ki ez? Hol szedted fel? Vigyázz vele! Abszolút nem normális, hogy egy 30 évvel idősebb idegen férfinak a fogadott pszichológusa vagy! Nem tartoznak rád az ő felnőtt ügyei, nem egészséges, hogy egy idősödő férfi egy idegen tinédzserrel lelkiik, és neked se vele kéne magányodat oldanod, hanem egy ill. több korodbelivel!
2020. jún. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Beteges kapcsolatnak titulálnam. Ha te lennél 30, ő 60 akkor talán talán.. De még így is nagyon furcsa.
2020. jún. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

#3-as és #4-es számára: Egy 17 éves "lány" már felnőtt nő sok szempontból is.

A felnőtt nők felnőtt férfiakkal ismerkednek, nem kisfiúkkal.

Egy 16-17 éves fiú az lelkileg még kisfiú nagyon. A lányokat mindig is a náluk idősebb férfiak érdekelték, tőlük tudnak valamiféle randitapasztalatot szerezni.

2020. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az fura kicsit, hogy ez kölcsönös... Ne sértődj meg, de 17 évesen milyen tanácsot tudsz neki adni? Ha az lenne, hogy ő hallgatja a problémáid és lát el tanácsokkal, de nem avat bele a magánéletébe a szükségesnél jobban, akkor azt mondanám, mentor.

De így... Vagy annyira éretlen és szeretethiányos, hogy egy 17 éves lány törődése kell neki, vagy pontosan tudja, hogy erre nedvesednek a tinilányok.

2020. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!