Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem ezt, ha lányként...

Miért érzem ezt, ha lányként lányokkal akarok barátkozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen sokkal gátlásosabb vagyok. Talán kicsit félek is tőlük. Hogy mit gondolnak rólam, hogy mennyire néznek le, mennyire szólnak meg majd azért, aki vagyok. Félek, hogy mivel sértem vajon meg őket, hogy mikor mondok olyasmit, amitől elborul az agyuk és megsértődnek vagy elfordulnak tőlem. Hogy minek barátkozzak velük, hiszen mindegyiknek van már egy legjobb barátnője és rám amúgy sem kíváncsiak, csak unalomból keresnek majd és annak a másik barátnőnek majd kibeszélnek. Hogy valamit elszúrok majd és nem fogja őket érdekelni a bocsánatkérésem, csak mégjobban beolvasnak nekem.

Volt pár lány barátságom, de olyan dolgok miatt ért véget, amit azóta sem tartok racionálisnak. Múltkor egy mások által is ártatlannak vélt mondat miatt lettem elhordva mindennek, akárhogy próbálkoztam, nem tudtam megbeszélni.

Vannak poénok, amik az egyik pillanatban működnek, a következőben meg megkapom a lenézést és azt, hogy egy bunkó, bántó paraszt vagyok.

Volt, hogy egy időpont nem volt jó nekem, amiért bocsánatot is kértem és minden szarnak el lettem hordva. Hogy mit képzelek, szemét vagyok, önző szar. És utána többet nem beszéltünk. Csak ítélkezve néztek rám és ha együtt volt óránk, hallottam a hátam mögül, hogy milyen undorító és gyomorforgató vagyok, hogy például az allergiám miatt tüsszögök épp.

Egyszerűen úgy érzem magam néha, mintha szándékosan belém akarnának állni. És félek. És úgy érzem, nem értem a lánybarátságok esszenciáját, mert olyan dolgokat nem bocsátanak meg nekem, amiknél sokkal nagyobbakat tettek ellenem, én pedig tudtam legyinteni rá. Mintha direkt az lenne a terv, hogy ellenem menjenek. Nem tudom, lehet én nem vagyok komplett...


2020. jún. 23. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Ilyenek a tini lányok többsége :/ Nekem is volt részem ilyenben,jelenleg csak egy barátnőm van és nem is keresem a barátságot más lányokkal.

Próbálkoztál fiúkkal barátkozni? Tudom velük is nehéz,de nem garantálnám,hogy a hátad mögött lehordanak vagy,hogy hátba szúrnak.

2020. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia! Azt hittem, csak én vagyok így ezzel :)

Ugyanezt érzem, nem tudom, mi lehet az oka...

Fiúkkal sokkal jobban kijövök, de mély barátságokat nem igazán sikerült felépítenem, csak igen kevés igazi barátom van.

Ha gondolod, írj:)

20/L

2020. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Gusztustalan faj nőtte ki magát a nők egy részéből az tuti, ilyennel kapcsolatban lenni is "áldás". Meneküljeteeeeek :D
2020. jún. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a fiúkkal jobban működik ez a dolog. Olyan értelemben legalábbis, hogy kevésbé félek attól, hogy mot fogok elrontani és kevésbé érzem labilisnak, törékenynek azokat a barátságokat, beszélgetéseket. Viszont lányos dolgokat a lányokkal lehet úgy igazán csinálni és kapcsolatban ösztönösen másképp viselkedem a fiú barátaimmal, mintha egy lánnyal lógnék egész nap. Szóval, nagyon hálás vagyok, hogy vannak barátaim, akkor is, ha fiúk, de vágynék barátnőre, barátnőkre azért...


Sajnos nem vagyok már kamasz, bár tény, akkor kezdődött ez az egész és azóta meg is maradt sajnos (egyetemen is). 23 évesen úgy érzem, sosem lesz egy női bizalmasom sem. :/

2020. jún. 23. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Ugyanigy vagyok... viszont van hogy ritkan lehet talalni olyanokat akik nem ilyenek...

nekem is irhatsz ha gondolod, 22L

2020. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, írhatsz ha gondolod
2020. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!