Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan férfiak akik...

Vannak olyan férfiak akik szerint létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni, barátkozni férfiakkal, de kapcsolatot nem akarok, az nem nekem való, mert még nem volt párkapcsolatom és nem hiszem, hogy boldoggá tudnék tenni valakit, vagy, hogy szerelmes legyen belém az illető. Tehát csak barátkozni szeretnék. Lányokkal nem szívesen beszélgetek ennek más okai vannak.


Szerintetek lenne olyan férfi aki barátkozna velem?

Köztetek van ilyen? Aki szeretne az írhat privátot is.


Még annyit szeretnék hozzá tenni, hogy 19 éves vagyok, de nem zavar ha az "idősebb" korosztály akarna ismerkedni vagyis pl a 25 felettiek. Nem fontos ez.


L



2017. jan. 31. 07:22
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
És persze lehetne találkozni is, ennek csak így lenne értelme. Nem akarnék netes barátságokat, kapcsolatokat szeretnék kialakítani másokkal, új emberekkel megismerkedni.
2017. jan. 31. 07:25
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

HIába van olyan férfi, aki szerint lehetséges így "csak" barátság, attól még egyáltalán nem biztos, hogy megvan a hasonló érdeklödés is, ami egy barátság feltétele.


A kérdésed alapján egyébként is igen gyerekesnek tünsz, ami szintén megnehezíti bármiféle barátság kialakulását

2017. jan. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Rendben, bocsánat nem igazán tudok fogalmazni, de nem tartom magam infantillisnek. Sőt, néha az a probléma, hogy rettentően komoly vagyok.
2017. jan. 31. 07:41
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

A párom azt mondja,hogy fiú és lány között nincsen barátság,mert az egyik a végén úgyis többet fog érezni.

Nekem egy meleg fiúbarátom van,meg egy harmincas családapa,így "bebiztosítottnak" érzem magam. (Rajtuk kívül még 2 fiú van, akivel én haverkodni akarok,most is úgy viszonyulok hozzájuk,viszont mindkettő kijelentette, hogy "megdugna")

Szóval szerintem előbb-utóbb szerelem lesz abból a híres barátságból, vagy csalódás.

Párommal is csak barátságnak indult a dolog,3 hónapig csak azok voltunk,aztán jött a fekete leves, és elhívott randizni. Mivel nekem bejött,és már valamennyire ismertem is,igent mondtam. 1.5 éve vagyunk együtt.

20/L

2017. jan. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet, vannak lány barátaim, de ne add fel a szerelmet se :)
2017. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, nem is értem miért gondolja azt valaki hogy nem. Nekem több lány barátom is van - nem haver - akiket bármikor felhívhatok, akikkel ki tudjuk tárgyalni egymás szerelmi életét, soha nem volt téma hogy közöttünk legyen bármi. 23 F
2017. jan. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
Létezhet, de vagy rövid ideig, vagy feltételekkel (lásd az előzőt).
2017. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
Ferfi es no kozott nincs baratsag.
2017. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Feltételekkel lehet.

Pl. van párjuk és hűségesek.

Vagy nem tetszik annyira nekik a másik, nem az esetük.

Nőknél van egy olyan is, hogy ha nagyon hasonló a férfi immunrendszere, akkor nem lesznek szerelmesek.


Általában, ha két egyedülálló, ellenkező nemű ember barátkozik, akkor előbb-utóbb beindul bennük a szerelem. Nem egyszerre... de aztán, mikor az egyik látja a másikban, akkor valahogyan reagál rá.

2017. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Van, bar eddig csak egy ket esetre mondanam mert a tobbi mashogy sult el. :D
2017. jan. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!