Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik férfi és...

Szerintetek létezik férfi és nő között barátság?

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy vannak, de nem érez mindig többet az egyik fél?

Én úgy vettem észre, hogy inkább a nők csak barátságot akarnak, a férfiak meg reménykednek.



2020. jún. 24. 10:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
Létezik, de abban biztos vagyok, hogy nem úgy, ahogy az emberek többsége elképzeli, hogy ugyanaz, mint két lány esetében. Egy fiúval teljesen másképp kell viselkedni ahhoz, hogy ez működjön barátságként és nagyon tekintettel kell lenni egymás pàrjára is, ha épp van.
2020. jún. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%

11: igen, így van! Ezért kérdeztem a 6-ban, hogy milyen szintre gondol a kérdező....


Nyilván ötvenpluszosan nem moziba járunk, meg egyéb tinis programokra együtt - nem ez a barátság lényege. Persze összejárunk (kirándulás, bulik, vacsorázások, bridzsezés, bicajozás, stb. stb.).


Viszont abban biztos lehetek, hogy bármilyen problémám lenne, bármikor felhívhatom őket, és segítenének.

2020. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztaltam, hogy létezik. Nem vonzódik mindenki minden ellenkező neműhöz, és ehhez nem kell melegnek lenni.
2020. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik.

Nem is értem, hogy miért mondják, hogy előbb-utóbb úgyis többet akar valamelyik fél.

Akkor a munkahelyemen, ahol a fél napomat töltöm a munkatársakkal, előbb-utóbb mindegyik férfi kollégámmal lesz valami? :S

2020. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
72%

Van.


Sőt nekem is van egy nő barátom férfiként. A szememben akkor vált teljesen kizártá, hogy majd a jövőben valahogy akár részegen próbálkozzak nála, amikor velem kibeszélte a női problémáit, hogy milyen gombás fertőzései vannak és voltak stb...


Akkor valami átkattant bennem és soha többé nem tudtam vele kapcsolatban barátságon túlmutató dolgokra gondolni.

2020. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
26%

Szerintem nem létezik. Az egyik előbb vagy utóbb többet fog érezni szimpla barátságnál. Jó, de mondjuk attól függ, milyen barátság. Ha csak néha futtok össze akkor "legeslegjobb barátok vagyunk" barátság. Ha viszont legjobb barátok vagytok, akkor szerintem valamelyikőtök előbb vagy utúbb szerelmes lesz a másikba.

Remélem érthető voltam.. :D

2020. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Főiskolán én segítettem egy akkori évfolyamtársamnak, akivel ellenkező nemű barátok voltunk akkoriban, összejönni a mostani feleségével, és egyáltalán nem vonzódtunk egymáshoz. Ő már évek óta bele volt zúgva abba a lányba, mint kiderült, ez kölcsönös volt, csak egyikük sem mert közeledni a másikhoz. Most meg boldog több éves házasok és gyerekük is van. Én örülök nekik. Más típusú férfiakhoz vonzódok. Az élet diploma után másfelé sodort minket, azért nem olyan szintű most a barátságunk, mint főiskolán volt, akkor nagyon sokat beszélgettünk, és ilyen privátabb dolgokat is, ezért tudtam erről a nagy szerelemről, ami pár tanácsom megfogadásával be is teljesült, de azért neten tudunk egymásról.
2020. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Jó látod, inkább ez szokott lenni.
2020. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%
Létezik. Nő vagyok. Kiindulok abból, hogy van kb 5 nagyon jó barátom és én egyikőjük iránt sem érzek többet. Ilyenkor egyértelmű, hogy nincs mind az 5 belém esve
2020. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Szerintetek létezik férfi és nő között barátság? És ha igen, akkor miért nem?
2020. jún. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!