Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni ellene? Túl...

Mit tudnék tenni ellene? Túl sok ember bedől neki.

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki már legalább négy éve lejárató kampányt folytat ellenem. Nem tudom hogyan csinálja és miket mond, ami miatt engem sorozatosan elhagynak, elfordulnak tőlem az emberek. Próbálja nagyon titokban tartani, hogy ő keveri a szart, de rájöttem. Csak azt nem tudom, hogy miket mond rólam, mert senki nem mondja el nekem. Már két közelebbi barátom is elfordult tőlem. Azoktól is amikor megkérdeztem, hogy miért teszik és ki beszél rólam, és miket, akkor nem adták ki az illetőt. Szóval nem tudom, hogy mit tudnék tenni. Nagyon könnyen leveszi a lábukról az embereket. Én akárkivel igyekszem beszélgetni, mindig utánamegy az embernek, és tömi a fejét pletykákkal. Nem tudok fellépni ellene, mindenhez bizonyíték kell, ami nekem nincs. Esetleg bárki, akinek tapasztalata van ebben, segíthetne. Akár privátban is leírhatja a véleményét nekem.

Igazából az indokot sem tudom, hogy miért pont én vagyok célpont. Nem barátkoztam vele, már az első pillanattól kezdve sem volt szimpatikus nekem. Manipulatív.


2020. jún. 24. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Összeesküvéselméleteket gyártasz...
2020. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha senki nem mond semmit, akkor nem lehet, hogy paranoiás vagy? 4 éve nem fog egy általad nem ismert ember ilyesmit csinálni.
2020. jún. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Skizofrénia?
2020. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ismerem és egészen biztos vagyok ebben, hogy csinálja. Voltak, akik azt mondták, hogy nem szeretnének ebbe beavatkozni és szart keverni, ezért nem mondják el nekem. Azóta nem kérdeztem senkit erről.
2020. jún. 24. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ennek a történetnek erősen paranoia szaga van.
2020. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy ötlet:


Keress valaki új ismerőst, akiben megbízol, és mondd el neki is, hogy arra gyanakszol, xy ellened fordít mindenkit.

Próbáljátok meg kiugratni a nyulat a bokorból, tegyétek próbára a s.z.rkeverő csajt: mutatkozzatok előtte, mintha újdonsült jóbarátok lennétek, lásson benneteket minél többet együtt. Aztán figyeljétek meg, hogy a nő megkörnyékezi-e ezt az illetőt is.

2020. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt szokta amúgy csinálni.
2020. jún. 24. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személyesen, négyszemközt: mi a célja, indítéka, oka ezzel a cselekedettel.
2020. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyet egy régi ismerősöm velem is csinált. A gond, hogy pont olyanoknak ecsetelte, hogy állítólag milyen sz*r szemét dög vagyok, akiket évek óta ismertem és nekem hittek. XD
2020. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem a szemembe letagadta, hogy bármi baja lenne velem.
2020. jún. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!