Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a legjobb...

Mit csináljak, ha a legjobb barátnőm vagdossa magát?

Figyelt kérdés

Igazából tőlem tanulta. Én mindig nagyon elrejtett helyeken vágtam meg magam és borzasztóan szégyellem utána. Nem győzöm rejtegetni a hegeimet és sebeimet. Soha senki nem látta őket. Egyszerűen szégyellem, hogy így vezetm le a problémáimat és rettegtem, hogy ha meglátja valaki, akkor mi lesz..

De ő egyszer véletlenül meglátta és akkor megbeszéltem vele a dolgot. Nem nagyon beszéltünk róla többet.


De azóta ő is csinálja. Csakhogy nem elrejtve. Mindig mutogatja nekem, hogy ő, hogyan és hol vágta és, hogy, hogy néz ki. Azt mondja, hogy szégyelli, de mégis rövidujjúban jár az ismerőseink közé, úgy, hogy nagyon feltűnőek a sebek.

Ha véletlen hosszuujjúban van, akkor meg feltűri.

(A kezén vannak a sebek)


Úgy ahogy én, most ő is nehéz időszakát éli, de valahogy mégsem tudom hová tenni azt, hogy így viselkedik.

Miért csinálhatja ezt?



2020. jún. 27. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Forduljatok pszichológushoz.

Ne együtt.

Külön-külön.

2020. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg azért, mert tőled tanulta, és menőnek érzi. Mindkettőtöknek segítséget kellene kérniT
2020. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de a következő jelmezbálon mindketten öltözzetek tortának.
2020. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Remélhetőleg ő csak azért csinálja, hogy te lásd, hogy ő is vagdossa magát.

De mind kettőtöknek pszichológus segítségére van szűkségetek. Amikor elvesztett szereteimet tragikus egymás utániságban, nekem pszichologus segítségére volt szűkségem. És ismertem olyan lányokat is mint ti. Nekik is segített a pszicoterápia.

2020. jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

#3

Ez nagyon nem vicces!

2020. jún. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Menőnek érzi, nagylányosnak. Pedig ez nagyon komoly dolog. Az én sulimban is voltak ilyen esetek. A lányok azért csinálták mert menőnek érezték magukat tőle. Beszélj a barátnőddel, hogy fejezze be. A vagdosás nem megoldás, nem jó ha magadnak ártasz. Beszélj a szüleiddel. Keressetek fel egy pszichológust. Ha esetleg nem szeretne elmenni pszichológushoz akkor próbálj a szüleivel beszélni.
2020. jún. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg vele, hogy te már befejezted és ez nem jó. Próbálj meg vele beszélni, hogy mi a gondja/baja amiért vágdossa magát és segíts rajta. Te vagy az egyetlen aki tud rajta segíteni (és a pszichológus) és figyelj rá, hogy ne rosszabbodjon még jobban a helyzet.
2020. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz (ezt mondd a barátnődnek is hogy elmész) aztán a pszichológusnál lassan meggyógyulsz,abbahagyod a vagdosást,és ha a barátnőd ezt látja,hátha ő is abbahagyja ...
2020. jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Igen menönek erzi meg nagylanyosnak.

Videken divatot is csinaltak ilyenböl lattam. Egy haveri körben mindenkinek volt vagasa akinek nem, az kilogott a körböl.


Sztem töled annyi elég hogy nem nyujtasz neki figyelmet. Siman lehülyezed kerülöd mint vmi bolond öngyilkos jelöltet, aztan igy majd ràjön egyszer hogy nem kéne

2020. júl. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!