Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy engem is...

Mit csináljak hogy engem is szeressenek?

Figyelt kérdés
Van kettő legjobb barátnőim akiket nagyon szeretek, csak az a baj h ők jobban szeretik egymást és ez nagyon rossz. Most is egymásnál vannak. Nekem nincs legjobb barátnőm akire mindig számíthatok. Még soha nem volt olyan hogy valaki engem tartson a legjobb barátjának. Ha erre gondolok mindig sírok. Remélem valaki megért.🙁 Az egyiknek nem rég volt a szülinapja. Én nagyon drága ajándékot vettem neki és megjártam az egész várost hogy vegyek neki ajandekot. De erre meg pofákat vágott. Nagyon rosszul esett. Valaki elmagyarázná hogy miért van ez?

2019. okt. 4. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Én szeretlek :)
2019. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Fogadd el, hogy ilyen ez a világ. Lehet, hogy soha nem lesz, bele kell törődnöd. Ha pedig mégis lesz, majd magától jön. Fogadd el a jelenlegi helyzetet és reénykedj.
2019. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Itt elég sokan vannak akik megszeretgetnének! Irj vissza nekik.
2019. okt. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kezdd el hanyagolni őket, légy kicsit bunkó, flegma. Éreztesd velük, hogy nem vagy rájuk szorulva.
2019. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Figyelj nekem olyan volt hogy az osztajtarsaimmal akartam haverkodni de volt 1csaj aki zsigerből utalt igy a többiek is felé huztak pláne ez a csaj okos is volt. De kb 5honap utan mar közeledtek felém sokkal rendesebbek voltak az ok hogy leszaltak a magas lorol mert megtapasztaltak hogy őket is utalhatjak. Attolfüggetlenül az az egy csaj tovabbra is utált. De nem foglalkoztam mar vele mivel rajöttem hogy mindenki nem szerethet. Szard le.
2019. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Slne vegyél akkor több ajandékot neki távolodj el az ilyen majd vagy magatol rajön hogy mijen bnőt veszitett vagy mar akkor neked lessz másik aki normalis lesz.
2019. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudod az a legrosszabb a hármas barátságban, hogy kétféle húznak , itt te maradtál egyedül. :(

Ha ok ilyen emberek nem érdemelnek meg téged a legjobb ha más barátok után nézel.

2019. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

"Én nagyon drága ajándékot vettem neki"

A szemléleteddel van a baj. Azt hiszed, hogy drága ajándékkal lehet szeretetet "vásárolni". Hogy egy ajándék és el van intézve. Jól menő szüleid lehetnek, ha erre szocializálódtál. De ez mint látod nem működik. Szeretni azt szokták aki szeretetreméltó módon viselkedik. Miért van ez így? Mert nem vagy elég szerény a barátsághoz...

2019. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vennék neki ajándékot akkor megutálnának engem és akkor nincs senkim
2019. okt. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!