Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg tapintatosan...

Hogy mondjam meg tapintatosan egy barátnak, hogy többet nem szeretnék náluk aludni?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori barátnőm fiatalon lett anyuka, van egy pár éves kislánya. A kislány kedvéért egyszer már aludtam ott, de szeretné, ha ez rendszeres lenne... én meg sose voltam az az itthonról eljáros, bulizós, ottalvós típus. Otthon a saját ágyamban, a saját cuccaim közt, a saját szobámban szeretek aludni a saját rutinom szerint. Tapitatosan szeretném nekik megmondani, hogy többet nem fogok náluk éjszakázni, de félek, hogy meg fogom őket sérteni. Mellesleg a kislány mindenért sír, hisztizik, szeret engem és vár, hogy sokat aludjak ott... kérdés, hogy ezt, hogy lehet finoman elmondani, úgy, hogy ne mondhassák, hogy a kislány miattam fog hisztizni?

2020. júl. 2. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
Ne legyél már ilyen önző, ne csesszél már ki egy kislánnyal, aki szeret téged, csak azért, mert képtelen vagy alkalmazkodni másokhoz.
2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Otthon a saját ágyamban, a saját cuccaim közt, a saját szobámban szeretek aludni a saját rutinom szerint.


Sztem ez pont eléggé tapintatos, hiszen nem az ő hibájuk.

2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kis görcs úgyis hisztizik, tök mindegy, mit csinálsz!

Komolyan egy kölyök fog rajtad uralkodni???

2020. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Hány évessek vagytok??

De ha nem szeretnél nem kell egy kislány kedvéért ott aludni rendszeresen. Havi alkalom szerintem elég.

Szépen megbeszéled barátnőddel, hogy nem szeretnéd.

2020. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha régóta barátnők vagytok akkor nyilván tudja ezt.

Mondd meg, hogy szívesen átmész de ne haragudjon, ott aludni még mindig nem szeretsz másoknál ahogy korábban sem szerettél és ez nem miattunk van hanem miattad.

2020. júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen "legjobb barát", aki nem értette meg hogy én nem szeretek másoknál aludni, főleg nem földön/kanapén..
2020. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!