Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányként hogy keressek fiú...

Lányként hogy keressek fiú barátokat?

Figyelt kérdés

Lány létemre nem nagyon jövök ki a többi lánnyal (lehet mondani, hogy ez nem normális, de ez van, a személyiségemet, viselkedésemet, érdeklődési körömet nem tudom egy csapásra megváltoztatni)


A fiúkkal sokkal jobban el tudok beszélgetni, jobban érzem magam a társaságukban. Viszont... szerintem a fiúk nem őszintén barátkoznak lányokkal. Mindig remélik, hogy több lesz. De ez nálam már csak azért is kizárt, mert van párom. Olyan barátok kellenének, akik nem akarnának többet... de szerintem olyan nincs.


Fiúsabb lányokra is gondoltam (belsőleg. Külsőre mindegy), de olyannal nagyon ritkán találkozok, akivel meg igen, annak meg már megvannak a saját barátai és velem nem akar ismerkedni.



2020. júl. 3. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy férfidomináns szakmával ez könnyen kivitelezhető.
2020. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, azon elgondolkodtam már.
2020. júl. 3. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze valasz szakmat az alapjan h barataid legyenek, okos otlet... Az eletben a baratok jonnek mennek de az, h mit csinalsz es szereted-e az sokkal fontosabb.
2020. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ez alapján kell szakmát választani. :-D Csak nekem az a tapasztalatom, hogy ha valakit eleve olyan dolgok érdekelnek, akkor könnyen talál a közös érdeklődés révén barátokat is így. :-)
2020. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Atesz0424 válasza:
Szerintem a mai világba nehéz mert valaki mindig többet akar
2020. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
én is így vagyok mindig is sok fiú haverom volt és máig valahogy jobban kijövök a férfiakkal de igen általában ők nem csak haverkodni akarnak
2020. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan hölgy ismerősöm akire úgy mondjuk inkább fiús (nem meleg) de ő focizni, kosarazni, sakkozni jár olyan fiús hobbikra munkahelyre motorral jár meg ilyesmi.
2020. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudnék neked ilyen havert,hány éves vagy?

Csak a te barátod nem lenne féltékeny?

2020. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hat ez ilyen sajnos...mindig a dugast latjak...
2020. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!