Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már, nem is a barátom, csak...

Már, nem is a barátom, csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy "jó" barátom, akivel kb. 15 éve ismerjük egymást és szinte már testvériesen (legalább is azt hittem, már kezdek kételkedni benne) bántuk egymással. Mintha, családtagok lennénk.

Erre, lett barátnője és mostanság (1,5 éve) csak, akkor keres ha össze vesz a barátnőjével és csak azért, mert ki akarja beszélni magából vagy akkor esetleg, akkor ha a nője elmegy a barátnőjével lógni.

Máskor, el vagyok felejtve.

Amikor, a nője flegmázik velem, akkor ő lájkolja, én meg hagyom, mert már bele fáradtam ebbe, hisz 1,5 éve ez megy. Ha, meg akarom beszélni, akkor szerinte nincs semmi baj... Ha én velem történt valami, akkor azt alig akarja végig hallgatni. Azt, is ígérte, hogy össze hoz a kiszemeltemmel, mert a barátnőjének a barátnője, mert ő nem ismer engem, annyira. De, ezt is feladtam, mert csak hiteget.


Szerintetek, mit kezdjek ezzel a barátsággal?



2020. júl. 4. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Ez sosem volt barátság.
2020. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd a picsába, nem barát az ilyen. 1,5 éve megy akkor miért nem hagytad már ott?
2020. júl. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznált téged. Rengeteg ilyen ember van. Persze, a facen mindenki mindenkinek barátja, főleg a fényképeken.
2020. júl. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!