Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szakadt meg köztünk a...

Miért szakadt meg köztünk a kapcsolat? Csak lelki szemetes voltam neki? Ő volt a legjobb barátom. (többi lent)

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy az egyik legjobb barátnőmnek (igaz hogy komolytalan) kapcsolata volt, és közben pedig egy fiú barátja, akit nevezzünk xy-nak. Mielőtt összejött volna a (ma már ex) pasijával, szerelmes volt xy-ba, csak akkor ő nem viszonozta az érzéseit. Az eset után nagyjából egy fél-háromnegyed évvel xy-nak "végre" felfigyelt a barátnőmre, és beleszeretett (de ugye ekkor a barátnőmnek még mindig kapcsolata volt). Így xy elég sokat beszélt velem (többnyire a barátnőmről), és nagyon jóban lettünk hárman. Xy közben nekem a legjobb barátommá vált, mindent előszőr neki mondtam el, benne bíztam a legjobban, és tényleg számíthattam rá. Aztán a barátnőmmel összevesztek, és nagyon megromlott a baráti kapcsolatuk.Nem sokkal utána a barátnőm is szingli lett. Mi jóban maradtunk xy-nal, nyáron viszonylag sokat beszéltünk. Aztán elkezdődött a suli... Szeptemberben még találkoztunk is, aztán a hetek előre haladtával megromlott minden... Elkezdett stréberezni, dagadtozni és rondázni, minden elképzelhető dologgal csesztetett és nem értem mit rontottam el. Már nem beszélünk, szerintem utál, én meg érthető okokból haragszok rá. Úgy néz ki, a barátnőmmel immáron tényleg össze fognak jönni, aminek természetesen örülök. Rengetegszer sírok miatta, és nem tudok túllépni ezen az egészen, bár régen történt. Az önbizalmamat teljesen lerombolta, mert az ő véleménye igenis számított, és most is számít. Sajnálom, ha kicsit zavaros lett, h valaki valamit nem ért, írjon. Előre is köszönöm a válaszokat ;)

2018. máj. 27. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Vannak fura emberek. De most akkor xy meg a barátnőd ősszejöttek? És szakítottak és a barátnőddel mi lett nyáron? És nem haragudhatott meg xy mert a barátnőddel is tartod a kapcsolatot? Bocsi de csak így Segíthetek.
2018. máj. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elkapnám Xy karját, és négyszemközt megkérdezném, hogy mi a fene baja van velem.


Ha problémája van, akkor beszéljük meg, ne viselkedjen ovisként, mert - ha nem vette volna észre - már nem oda járunk.

2018. jún. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!