Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérdezzem meg anyától...

Hogyan kérdezzem meg anyától hogy eljöhetne-e hozzánk az internetes barátnőm?

Figyelt kérdés

Már 3 éve ismerem, és ő a legjobb barátnőm, és nagyon jó lenne már találkozni. Azért szeretnénk, hogy eljöjjön hozzánk, mert nagyon sok ismerősömmel jóba lett a falumból, szinte mindenkit ismer. Ő ezt említette az anyukájának hogy eljöhetne-e , és az anyukája megengedte,de beszélni szeretne az én anyukámmal előtte.

Egyébként nagyon messze lakik, 400 km-re, de van olyan vonat ami az ő városából a hozzám közel lévő városba viszi átszállás nélkül. És hát nem tudna eltévedni,mert én ott várnám, és én ismerem a várost, onnantól már nem tévednénk el.


Szerintetek mit kérdezzek, vagy hogyan?



2020. júl. 6. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

egy random idegent engedjünk be a lakásunkba, tök jó buli...

amúgy felutazhat hozzá a falusi slepp is, csak gondolom akkor már egyszerbb lenne egy embert mozgatni, mert kérdezőben totál fel sem merül hogy ő is elindulhatna...

2020. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha anyád nem engedi, akkor kérdezd meg a fél falut (akikkel jóba lett a lány állítólag), hogy aludhat-e náluk....
2020. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát azért gondoltuk hogy ő jönne le ide, mert egyszerűbb lenne egy embernek eljönni 😅 nem, nem pedofil, már beszéltem vele hivasba is meg minden..
2020. júl. 6. 20:53
 14/14 A kérdező kommentje:
Meg még az a baj, hogy ami innen megy vonat hozzá, az 22.15kor ér be. De ami tőle jön ide , az 11.15kor , délelőtt
2020. júl. 6. 20:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!